
Ηλεκτρικό ποδήλατο 3 Wheeler
Παρουσιάζουμε το πρωτοποριακό μας ηλεκτρικό ποδήλατο 3 Wheeler, όπου η ισχύς, η απόδοση και οι προηγμένες λειτουργίες συγκλίνουν για να επαναπροσδιορίσουν την οδηγική σας εμπειρία. Με έναν ισχυρό κινητήρα 500 W στον πυρήνα του, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο συνδυάζει αβίαστα απόδοση και αξιοπιστία, προσφέροντας μια δυναμική και συναρπαστική οδήγηση για...
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 3 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Μέγεθος τροχού | 16" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΛΥΒΔΟΥ ΟΞΕΟΣ |
| Σύστημα πέδησης | Τύπος τυμπάνου εμπρός και πίσω |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 20ω |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπο καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | XL-TPZ |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ροπή | >100 Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Κάτω Σωλήνας |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό τρίκυκλο |
| Μοτέρ | Χωρίς ψήκτρες |
| Ονομαστική χωρητικότητα επιβατών | 4 |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ισχύς κινητήρα | 500W |
| Λέξεις-κλειδιά | επιβατικό τρίκυκλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Ελαστικά | Ελαστικό χωρίς σωλήνα |
| Μπαταρία | Μπαταρία μολύβδου οξέος |
| Ελεγκτής | 15 Σωλήνες |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Λιμάνι | Λιμάνι Tianjin ή Qingdao |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 Μονάδες/Μονάδες την εβδομάδα |


Πείτε αντίο στο άγχος της αυτονομίας με την μπαταρία εξαιρετικά μεγάλης διάρκειας, παρέχοντας ένα εκτεταμένο ταξίδι με μία μόνο φόρτιση. Ο φορτιστής μεταβλητής συχνότητας προσθέτει μια νότα ευελιξίας, επιτρέποντάς σας να προσαρμόσετε τις προτιμήσεις φόρτισης για βέλτιστη ευκολία. Είτε ψάχνετε για γρήγορο συμπλήρωμα είτε για πιο σταδιακή φόρτιση, αυτό το ποδήλατο προσαρμόζεται στις ανάγκες σας.


Μείνετε ενημερωμένοι και έχετε τον έλεγχο με το ψηφιακό όργανο LCD, εμφανίζοντας βολικά βασικές πληροφορίες σχετικά με τη διαδρομή σας. Φωτίστε τη διαδρομή σας κατά τη διάρκεια των νυχτερινών ταξιδιών με τους προβολείς υψηλής φωτεινότητας, εξασφαλίζοντας ορατότητα και ασφάλεια σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.


Λάβετε μέρος στην ηλεκτρική επανάσταση και αναζητήστε τώρα την εμπειρία της τέλειας συνέργειας ισχύος, απόδοσης και πρωτοποριακών χαρακτηριστικών με το ηλεκτρικό ποδήλατο 3 Wheeler. Είτε ταξιδεύετε στους δρόμους της πόλης είτε ξεκινάτε χαλαρές βόλτες, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο υπόσχεται να ανεβάσει την οδηγική σας εμπειρία σε νέα ύψη.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Ηλεκτρικό ποδήλατο 3 τροχών, Κίνα Κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων 3 τροχών, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Μηχανοκίνητο τρίκυκλο για ενήλικες
Επόμενη: Ηλεκτρικά ποδήλατα με τρεις τροχούς
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
