
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 351 - 500w |
| Τάση | 60V |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | XL-Α7 |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 5-7h |
| Βαθμολογική ικανότητα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 25 μοίρες |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 50-70χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | EEC, CCC |
| Επιβάτες | 2 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινό τύμπανο + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | 3.00-8 Χάλυβας τροχού |
| Απόβαρο | Λιγότερο ή ίσο με 100 κιλά |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 200-300kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Μάρκα | Πουτιάν |
| Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Μέγεθος | 1840*730*1010 χλστ |
| Βάρος οχήματος: | 97 κιλά |
| Μοτέρ: | 60V 500W |
| Ελεγκτής: | 60V 12-Σωλήνας |
| Μπαταρία: | 20 ΑΧ |
| Μπροστινός απορροφητής: | Εσωτερικό ελατήριο υδραυλικό αμορτισέρ |
| Πίσω άξονας: | Διαίρεση κεντρικού διαφορικού |
| Απεικόνιση: | Ψηφιακό |
| Περιεχόμενο εμφάνισης οργάνου: | Μπαταρία/Τάση/Ταχύτητα |
| Προβολείς: | ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασία σε χαρτόνι |
| Μονάδες πώλησης: | Μονό αντικείμενο |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας: | 184Χ73Χ101 εκ |
| Μεικτό βάρος μόνο: | 100.000 κιλά |


Διαθέτοντας φρένα πλήμνης τόσο μπροστά όσο και πίσω, τα τρίκυκλα μας παρέχουν αξιόπιστη ισχύ ακινητοποίησης, διασφαλίζοντας την ασφάλειά σας σε κάθε βόλτα. Τα ελαστικά αιχμής χωρίς σωλήνα όχι μόνο βελτιώνουν τη συνολική απόδοση αλλά συμβάλλουν επίσης σε ένα πιο ομαλό και πιο ανθεκτικό στα τρυπήματα ταξίδι, επιτρέποντάς σας να διασχίζετε διάφορα εδάφη με ευκολία.


Σχεδιασμένα για άνεση και ευκολία, τα τρίκυκλα μας διαθέτουν αδιάβροχο τιμόνι πέντε αστέρων, εξασφαλίζοντας ασφαλές κράτημα ακόμα και σε αντίξοες καιρικές συνθήκες. Το φιλικό προς το περιβάλλον χρώμα βαφής όχι μόνο προσθέτει μια πινελιά πολυπλοκότητας αλλά αντικατοπτρίζει επίσης τη δέσμευσή μας για βιώσιμες και οικολογικές πρακτικές παραγωγής.


Αυτό που ξεχωρίζει τα Ηλεκτρικά τρίκυκλα μας για ενήλικες δεν είναι μόνο τα εξαιρετικά χαρακτηριστικά τους αλλά και η προσιτή τιμή τους. Σε ανταγωνιστικές τιμές, αυτά τα τρίκυκλα προσφέρουν έναν ασυναγώνιστο συνδυασμό ποιότητας και αξίας. Επωφεληθείτε από τις άμεσες πωλήσεις μας στο εργοστάσιο για να απολαύσετε την άνεση, την απόδοση και το στυλ που προσφέρουν τα τρίκυκλα μας στις καθημερινές σας μετακινήσεις. Καλώς ήρθατε να ρωτήσετε και να παραγγείλετε - φέρτε την επανάσταση στη βόλτα σας με τα Ηλεκτρικά τρίκυκλα μας για ενήλικες σήμερα!
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικά τρίκυκλα ενηλίκων, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών τρίκυκλων ενηλίκων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Σκούτερ αναψυχής ηλικιωμένων
Επόμενη: Mobility 3 τροχούς σκούτερ
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
