
Ηλεκτρικό τρίκυκλο
Παρουσιάζουμε το ηλεκτρικό τρίκυκλο μας, μια ευέλικτη και αξιόπιστη λύση για τις σύγχρονες αστικές μετακινήσεις που συνδυάζει άψογα την ισχύ, την ασφάλεια και χαρακτηριστικά φιλικά προς την οικογένεια. Η καρδιά αυτού του τρίκυκλου είναι ο ισχυρός κινητήρας 500W, που προσφέρει στιβαρή απόδοση που κάνει κάθε βόλτα ομαλή και...
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 351 - 500w |
| Τάση | 48V |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30-50Km/h |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 7-9h |
| Βαθμολογική ικανότητα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 25 μοίρες |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 50-70χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | Eec |
| Επιβάτες | 3 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινό τύμπανο + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | Ελαστικό 14" Tubeless |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 200-300kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Μάρκα | TaoHao |
| Τόπο καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Μέγεθος | 1450mm x 1000mm x 600mm |
| Προέλευση | Κίνα, Χεμπέι |
| MOQ | 10 Μονάδες |
| Μάρκα | DAODEBAO/OEM |
| ODM&OEM | Δεκτός |
| Λάστιχο | 14 ιντσών |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός μοντέλου | XL-X1S |
| Λέξη-κλειδί | ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ποδηλατο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | 1. Αφαιρέστε τα εξαρτήματα από το πλαίσιο και τυλίξτε τα σφιχτά με πλάκα αφρού. Προστατέψτε τα μέρη που δεν μπορούν να αφαιρεθούν με μεμβράνη με φυσαλίδες 2. Γεμίστε το κάτω μέρος του χαρτοκιβωτίου με αφρώδες χαρτόνι και τοποθετήστε τα διάσπαρτα μέρη, αξεσουάρ και μπαταρίες 3. Στερεώστε τα εξαρτήματα μέσα στο κουτί από χαρτόνι και χρησιμοποιήστε αυτοκόλλητα σφράγισης κουτιού για να σφραγίσετε και να στερεώσετε 4. Επισημάνετε το σήμα αποστολής και τις προφυλάξεις στο κουτί 5. Ή προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 Μονάδες/Μονάδες την εβδομάδα |


Μείνετε ενημερωμένοι και έχοντας τον έλεγχο με το ψηφιακό όργανο LCD, στρατηγικά τοποθετημένο για εύκολη πρόσβαση. Πλοηγηθείτε με σιγουριά στις νυχτερινές διαδρομές με τους φωτεινούς προβολείς, διασφαλίζοντας ορατότητα και ασφάλεια σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Το αδιάβροχο τιμόνι προσθέτει ανθεκτικότητα, επιτρέποντάς σας να αντιμετωπίζετε διάφορες καιρικές συνθήκες χωρίς συμβιβασμούς στο κράτημα και τον έλεγχο.


Η πρακτικότητα συναντά την άνεση με ένα καλάθι αποθήκευσης στο μπροστινό μέρος, που σας επιτρέπει να μεταφέρετε τα πράγματά σας χωρίς κόπο. Είτε πρόκειται για είδη παντοπωλείου, προσωπικά αντικείμενα ή είδη πρώτης ανάγκης για μια μέρα έξω, το τρίκυκλο παρέχει άφθονο χώρο για την άνεσή σας.


Μπείτε σε μια νέα εποχή αστικής μετακίνησης – ρωτήστε τώρα και ζήστε τον τέλειο συνδυασμό ισχύος, ασφάλειας και σχεδίασης προσανατολισμένη στην οικογένεια με το ηλεκτρικό τρίκυκλο μας. Κάντε επανάσταση στις καθημερινές σας μετακινήσεις και δημιουργήστε μόνιμες αναμνήσεις στο δρόμο με ένα τρίκυκλο που συνδυάζει απρόσκοπτα τη λειτουργικότητα και την προσιτή τιμή.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό τρίκυκλο, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών τρίκυκλων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό Τρίκαρο
Επόμενη: Ηλεκτρικό Trike για Ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
