
Ηλεκτρικά Τρίκες Για Ηλικιωμένους
Ζήστε την επιτομή της άνεσης και της ευκολίας με τα Electric Trikes για ηλικιωμένους, σχεδιασμένα προσεκτικά για να καλύπτουν τις μοναδικές ανάγκες των ηλικιωμένων αναβατών που αναζητούν έναν αξιόπιστο και άνετο τρόπο μεταφοράς. Σχεδιασμένα με κινητήρα μαγνήτη 500W 25-από την Zhengxuanbo, αυτά τα trikes παρέχουν ένα...
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 501 - 800W |
| Τάση | 48V |
| Αριθμός μοντέλου | XL-JKC |
| Μέγιστη ταχύτητα | Λιγότερο ή ίσο με 30 Km/h |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 7-9h |
| Βαθμολογική ικανότητα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 25 μοίρες |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 50-70χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | CE |
| Επιβάτες | 3 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινό τύμπανο + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | 3.00-8 |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 200-300kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Τόπο καταγωγής | Τιαντζίν |
| Μέγεθος | 132*71*65 |
| Λέξεις-κλειδιά | Μηχανοκίνητο τρίκυκλο για ενήλικες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Πιστοποίηση | CE |
| Μοτέρ | 500W |
| Φρένο | Φρένο τυμπάνου |
| Ελεγκτής | 12 Σωλήνες |
| Ταχύτητα | 28 χλμ/ώρα |
| Μέγιστη φόρτωση | 200kg-300kg |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αναρριχητική ικανότητα | 25 βαθμού |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Μηχανοκίνητο τρίκυκλο για ενήλικες συσκευασμένο σε χάρτινη συσκευασία/ σιδερένιο πλαίσιο προαιρετικό |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 λεπίδες/λεπίδες την εβδομάδα |


Ο μικρός άξονας σύνδεσης πέντε οπών Jusong, σε συνδυασμό με μια προαιρετική μπαταρία 48/60, προσφέρει προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα προσαρμοσμένη στις ατομικές προτιμήσεις. Ο έξυπνος ελεγκτής 48V-60V universal 12-tube βελτιστοποιεί την απόδοση του trike, εξασφαλίζοντας μια ομαλή και γρήγορη οδήγηση. Επιλέξτε από μια σειρά προαιρετικών έξυπνων φορτιστών μεταβλητής συχνότητας 48V60/20/32AH, παρέχοντας ευελιξία και ευκολία στη φόρτιση.


Σχεδιασμένα με γνώμονα την ανώτερη άνεση, τα trikes διαθέτουν υδραυλικό μπροστινό πιρούνι μοτοσικλέτας για ομαλή και ελεγχόμενη οδήγηση. Το παχύρρευστο αφρώδες μαξιλάρι καθίσματος εξασφαλίζει βέλτιστη άνεση κατά τη διάρκεια μεγάλων ταξιδιών. Το αναδιπλούμενο παιδικό κάθισμα προσθέτει μια πινελιά φιλική προς την οικογένεια, επιτρέποντας στους ηλικιωμένους να μοιραστούν τη χαρά της βόλτας με τα εγγόνια τους.


Το φινίρισμα ηλεκτροφορητικής βαφής ενισχύει την αισθητική γοητεία των trikes ενώ προσθέτει ανθεκτικότητα. Το πλαστικό πίσω πορτμπαγκάζ παρέχει πρακτικό χώρο αποθήκευσης για προσωπικά αντικείμενα, ολοκληρώνοντας τη λειτουργικότητα των trikes.

Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικά τρικ για ηλικιωμένους, Κίνα ηλεκτρικά τρικ για ηλικιωμένους κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Τρίκυκλο Ηλεκτρικό ποδήλατο
Επόμενη: Ηλεκτρικό ποδήλατο Trike
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
