
Ηλεκτρικό Τρίκαρο
Μπείτε στο μέλλον της αστικής μετακίνησης με το Electric Trike, ένα σχολαστικά κατασκευασμένο θαύμα μηχανικής που συνδυάζει δύναμη, καινοτομία και πρακτικότητα. Στον πυρήνα αυτού του πρωτοποριακού trike βρίσκεται ένας ισχυρός κινητήρας με μαγνήτη 500W 25-, ο κινητήρας Zhengxuanbo, που προσφέρει δυναμική και αποτελεσματική οδήγηση...
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 501 - 800W |
| Τάση | 60V |
| Αριθμός μοντέλου | XL-X1CP |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 7-9h |
| Βαθμολογική ικανότητα | 20-25 βαθμός |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 50-70χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | Εοκ |
| Επιβάτες | 3 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινό τύμπανο + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | Πλήμνη σιδερένιου τροχού ελαστικού Dongyue 8-ιντσών |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 200-300kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Τόπο καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Μέγεθος | 1630 χιλιοστά x 750 χιλιοστά x 1670 χιλιοστά |
| Εξουσία | 501 - 800W |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Ονομασία προϊόντος | Τρίτροχο τρίκυκλο |
| Μπαταρία | Μολύβδου οξέος |
| Μοτέρ | Χωρίς ψήκτρες |
| Φως | Φως LED |
| Φρένο | Μπροστινό Φρένο Πίσω Διπλό Φρένο |
| Μέγιστη ταχύτητα (km/h) | 35-45km/h |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Τάση | 60V 72v |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Λιμάνι | Λιμάνι Tianjin ή Qingdao |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 Μονάδες/Μονάδες την εβδομάδα |


Πλοηγηθείτε με ακρίβεια και σιγουριά, χάρη στον μικρό άξονα σύνδεσης πέντε οπών Jusong, εξασφαλίζοντας ομαλό και αξιόπιστο χειρισμό. Το trike προσφέρει ευελιξία με μια προαιρετική μπαταρία 48/60, που συμπληρώνεται από έναν έξυπνο ελεγκτή 48V-60V γενικής χρήσης 12-σωλήνα για βέλτιστη απόδοση. Επιλέξτε από μια σειρά έξυπνων φορτιστών μεταβλητής συχνότητας που ταιριάζουν στις συγκεκριμένες ανάγκες σας, με διαθέσιμες επιλογές όπως 48V60/20/32AH.


Σχεδιασμένο για άνεση και πρακτικότητα, το trike διαθέτει ένα υδραυλικό μπροστινό πιρούνι αλουμινίου μοτοσικλέτας, εξασφαλίζοντας άνετη και ελεγχόμενη οδήγηση. Το αντικλεπτικό σύστημα διπλού τηλεχειριστηρίου εκκίνησης με ένα κουμπί προσθέτει ένα επιπλέον επίπεδο ασφάλειας, προστατεύοντας την επένδυσή σας με ευκολία.


Διαθέτοντας φινίρισμα ηλεκτροφορητικής βαφής και πλαστικό πίσω πλαίσιο, το ηλεκτρικό μας τρικ όχι μόνο αποπνέει στυλ, αλλά υπόσχεται επίσης ανθεκτικότητα και ελαστικότητα. Το πτυσσόμενο παιδικό κάθισμα προσθέτει μια πινελιά φιλική για την οικογένεια, επιτρέποντάς σας να μοιράζεστε τη βόλτα με το μικρό σας άνετα.

Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό τρικ, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών τρικ, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό ποδήλατο Trike
Επόμενη: Ηλεκτρικό τρίκυκλο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
