
Ηλεκτρικά ποδήλατα με τρεις τροχούς
Ξεκινήστε ένα επαναστατικό ταξίδι με τα ηλεκτρικά μας ποδήλατα τριών τροχών, ένα συνδυασμό ισχύος, αντοχής και στοχαστικής σχεδίασης που έχει δημιουργηθεί για να επαναπροσδιορίσει την οδηγική σας εμπειρία. Στην καρδιά αυτών των καινοτόμων ποδηλάτων βρίσκεται ένας τρομερός κινητήρας 800W, που εξασφαλίζει μια συναρπαστική και δυναμική οδήγηση που αβίαστα...
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 801-1000W |
| Τάση | 60V |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | XL-LHY |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 7-9h |
| Βαθμολογική ικανότητα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 25 μοίρες |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 30-50χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | CE |
| Επιβάτες | 3 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινό τύμπανο + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | 3.00-10 |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 200-300kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Τόπο καταγωγής | Tianjin Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό τρίκυκλο |
| Εξουσία | 800W |
| Μπαταρία | Μπαταρία μολύβδου 60V20AH |
| Μέγιστη ταχύτητα (km/h) | 25-30km/h |
| Λάστιχο | 3.00-10 Ελαστικό κενού |
| Φρένο | Μπροστινό και πίσω φρένο τυμπάνου |
| Ελεγκτής | 15 Σωλήνες |
| Πλαίσιο | Ατσάλινο πλαίσιο |
| Προβολείς | Προβολέας LED |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| Λιμάνι | Τιαντζίν, Κίνα |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 λεπίδες/λεπίδες την εβδομάδα |


Πείτε αντίο στο άγχος της αυτονομίας με την εξαιρετικά μεγάλης διάρκειας μπαταρία, παρέχοντας ένα εκτεταμένο ταξίδι χωρίς την ταλαιπωρία της συχνής επαναφόρτισης. Σχεδιασμένα για όλες τις εποχές, αυτά τα τρίτροχα είναι εξοπλισμένα με απορρόφηση κραδασμών και κουκούλα, προσφέροντας απαράμιλλη προστασία από τα στοιχεία. Βροχή ή χιόνι, μπορείτε να περιηγηθείτε με σιγουριά στο περιβάλλον σας χωρίς συμβιβασμούς στην άνεση ή την ασφάλεια.


Τα ηλεκτρικά μας τρίτροχα ποδήλατα έχουν ένα κομψό και φιλικό προς το περιβάλλον χρώμα βαφής, επιδεικνύοντας τη δέσμευση για βιωσιμότητα και αισθητική. Το εξωτερικό δεν είναι μόνο εντυπωσιακό, αλλά και ανθεκτικό, διασφαλίζοντας ότι η μοτοσυκλέτα σας θα παραμείνει κορυφαία για τα επόμενα χρόνια.


Σε ανταγωνιστικές τιμές και διαθέσιμα μέσω απευθείας πωλήσεων από το εργοστάσιο, αυτά τα ηλεκτρικά ποδήλατα τριών τροχών προσφέρουν έναν ασυναγώνιστο συνδυασμό απόδοσης, ανθεκτικότητας και στυλ. Ρωτήστε τώρα και παραγγείλτε το δικό σας ηλεκτρικό τρίτροχο και συμμετάσχετε στο κίνημα προς μια νέα εποχή κινητικότητας όπου η ισχύς, η αντοχή και ο προσεγμένος σχεδιασμός συγκλίνουν για μια απαράμιλλη εμπειρία οδήγησης.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικά τρίτροχα ποδήλατα, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών τρίτροχων ποδηλάτων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό ποδήλατο 3 Wheeler
Επόμενη: Τρίκυκλο Ηλεκτρικό ποδήλατο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
