
Σκούτερ αναψυχής ηλικιωμένων
Ηλεκτρικό τρίκυκλο 600w μηχανοκίνητο τρίκυκλο σκούτερ μοτοσυκλέτα 3 τροχών για παιδιά μωρό σφεντόνα για ενήλικες
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 3 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Μέγεθος τροχού | 14" |
| Τάση | 48V/60V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΛΥΒΔΟΥ ΟΞΕΟΣ |
| Σύστημα πέδησης | Τύπος τυμπάνου εμπρός και πίσω |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 20Ah/22Ah |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | XL-Α8 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 35-45 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | <30km/h |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό τρίκυκλο |
| Ισχύς κινητήρα | 600W/800W/1000W |
| Μπαταρία | Μπαταρία μολύβδου 48V 20ah |
| Ελαστικά | Ελαστικό Vaccum |
| Ονομαστική χωρητικότητα επιβατών | Τριθέσιο |
| Απεικόνιση | Οθόνη LCD |
| Μέγιστο φορτίο | 300 κιλά |
| Λέξεις-κλειδιά | Τρίκυκλο Ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Qingdao/Ningbo/Σαγκάη/Tianjin/Guangzhou |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά ημέρα |


Η μακροζωία του ταξιδιού σας είναι εγγυημένη από μια μπαταρία μεγάλης διάρκειας, η οποία προσφέρει εκτεταμένες περιόδους εξερεύνησης χωρίς την ανησυχία της συχνής επαναφόρτισης. Φτιαγμένο με γνώμονα τη σταθερότητα, η σχεδίαση του σκούτερ παρέχει ένα ασφαλές και ισορροπημένο σώμα, προάγοντας την εμπιστοσύνη και την ευκολία χρήσης για αναβάτες όλων των επιπέδων δεξιοτήτων.


Η πλοήγηση σε διάφορες καιρικές συνθήκες είναι μια αύρα με αδιάβροχα τιμόνια, προσφέροντας ασφαλές κράτημα ακόμα και σε βρεγμένες συνθήκες. Ο πίνακας οργάνων με θέα τη νύχτα και οι φωτεινοί προβολείς εξασφαλίζουν ορατότητα κατά τις βραδινές βόλτες, δίνοντας προτεραιότητα στην ασφάλεια και την εμπιστοσύνη σε περιβάλλοντα με χαμηλό φωτισμό.


Η προσιτή τιμή είναι το κλειδί και το σκούτερ μας έχει ανταγωνιστικές τιμές, καθιστώντας το μια ελκυστική επιλογή για όσους αναζητούν ποιότητα χωρίς συμβιβασμούς. Με πωλήσεις απευθείας από το εργοστάσιο, μπορείτε να απολαύσετε τα οφέλη ενός πλούσιου σε χαρακτηριστικά και άνετου σκούτερ σε ασυναγώνιστη τιμή.

Δημοφιλείς Ετικέτες: σκούτερ αναψυχής ηλικιωμένων, Κίνα κατασκευαστές σκούτερ αναψυχής ηλικιωμένων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Σκούτερ Ηλεκτρικής Κινητικότητας για Ενήλικες
Επόμενη: Ηλεκτρικά τρίκυκλα ενηλίκων
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
