
Ηλεκτρικό Trike για Ενήλικες
Ζήστε το μέλλον της προσωπικής μετακίνησης με το Electric Trike για ενήλικες, μια ισχυρή και αποτελεσματική λύση που έχει σχεδιαστεί για να επαναπροσδιορίσει τις καθημερινές σας μετακινήσεις. Διαθέτοντας έναν ισχυρό κινητήρα 500 W, αυτό το τρίκλινο συνδυάζει αβίαστα απόδοση και αξιοπιστία, εξασφαλίζοντας μια δυναμική και απολαυστική οδήγηση για...
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 501 - 800W |
| Τάση | 60V |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 5-7h |
| Βαθμολογική ικανότητα | 15-20 βαθμός |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 30-50χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Πιστοποίηση | ΚΤΚ |
| Επιβάτες | 2 |
| Σύστημα πέδησης | Μπροστινός δίσκος + Πίσω τύμπανο |
| Μέγεθος ελαστικού | 14" |
| Απόβαρο | 100-200kg |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 300-400kg |
| Αριθμός μοντέλου | XL-Q7 |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Τόπο καταγωγής | Tianjin, Κίνα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος φρένου | Ηλεκτρονικό Φρένο |
| Εναιώρημα | Πίσω Ανάρτηση |
| Φως | Φως κεφαλής LED |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό τρίκυκλο |
| Ονομα προϊόντος | ηλεκτρικό τρίκυκλο γαλοπούλα |
| Λέξεις-κλειδιά | ηλεκτρικό τρίκυκλο ενηλίκων |
| Σύστημα πέδησης | μπροστινά και πίσω διπλά τύμπανα φρένα |
| Μέγεθος τροχού | 14 ίντσες |
| OEM/ODM | αποδέχομαι |
| Χρήση | ηλεκτρικό επιβατικό τρίκυκλο |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |


Με βάρος οχήματος 85 κιλά, το ηλεκτρικό μας τρίκ επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ ανθεκτικότητας και ευελιξίας, προσφέροντας σταθερότητα χωρίς συμβιβασμούς στην ευελιξία. Η μέγιστη σχεδιαστική ταχύτητα Μικρότερη ή ίση με 30 KM/H και μια αξιοσημείωτη συνεχόμενη χιλιομετρική μεγαλύτερη ή ίση με 30 KM το καθιστούν ιδανικό σύντροφο τόσο για σύντομα ταξίδια στην πόλη όσο και για εκτεταμένες διαδρομές, προσφέροντας απαράμιλλη άνεση στους αναβάτες.


Το ηλεκτρικό μας trike έχει ανταγωνιστικές τιμές, καθιστώντας το μια ελκυστική επιλογή για όσους δίνουν προτεραιότητα τόσο στην ποιότητα όσο και στην προσιτή τιμή. Με πωλήσεις απευθείας από το εργοστάσιο, μπορείτε να ζητήσετε και να παραγγείλετε αυτό το καινοτόμο τρικ σε συμφέρουσα τιμή, διασφαλίζοντας ότι θα απολαύσετε τον τέλειο συνδυασμό απόδοσης, ευκολίας και οικονομικής απόδοσης.

Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό τρίγωνο για ενήλικες, Κίνα ηλεκτρικό τρίγωνο για ενήλικες κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό τρίκυκλο
Επόμενη: Ηλεκτρικό τρίκυκλο για ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
