
Σκούτερ Ηλεκτρικής Κινητικότητας για Ενήλικες
600 watts C18 Hot Sale Factory Χονδρικό ηλεκτρικά τρίκυκλα υψηλής ποιότητας για ενήλικες τρίτροχα ηλεκτρικά σκούτερ
Εισαγωγή προϊόντος
| Εξουσία | 501 - 800W |
| Τάση | 60V |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Χρόνος φόρτισης (h) | 5-7h |
| Βαθμολογική ικανότητα | 20-25 βαθμός |
| Χιλιόμετρα οδήγησης | 70-90χλμ |
| Χρήση για | Επιβάτης |
| Σωματότυπος | Ανοιξε |
| Αριθμός μοντέλου | XL-C11 |
| Μέγεθος ελαστικού | 300-10 σιδερένιος τροχός ελαστικού κενού με κάλυμμα πλήμνης |
| Χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου | 100-200kg |
| Τύπος οδήγησης | Ηλεκτρικός |
| Μάρκα | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co., LTD |
| Τόπο καταγωγής | Shandong, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό τρίκυκλο |
| Τάση | 48V/60V 20A/32A |
| Χρήση | Μεταφορά επιβατών |
| Φρένο | Μπροστινό Φρένο Πίσω Διπλό Φρένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Λογότυπο | Αποδεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγιστη φόρτωση | 200 κιλά |
| Ελεγκτής | 12 Σωλήνας |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Προαιρετικά Συσκευασία, Χάρτινο Κουτί ή Σχάρα Σιδήρου |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |


Η καρδιά αυτών των σκούτερ βρίσκεται στην εξαιρετικά μεγάλης διάρκειας μπαταρία τους, διασφαλίζοντας ότι το ταξίδι σας δεν είναι μόνο συναρπαστικό αλλά και διαρκές. Με μέγιστη σχεδιαστική ταχύτητα Μικρότερη ή ίση με 30 KM/H και εντυπωσιακή συνεχόμενη χιλιομετρική μεγαλύτερη ή ίση με 30 KM, μπορείτε να περιηγηθείτε με σιγουριά στους δρόμους της πόλης ή στα προάστια με ευκολία, φτάνοντας στον προορισμό σας χωρίς να ανησυχείτε για συχνή επαναφόρτιση.


Προσθέτοντας μια πινελιά πολυπλοκότητας στη βόλτα σας, τα σκούτερ μας διαθέτουν ένα φιλικό προς το περιβάλλον χρώμα βαφής, που αντικατοπτρίζει τη δέσμευσή μας για βιωσιμότητα και οικολογικό σχεδιασμό. Πέρα από την αισθητική τους γοητεία, αυτά τα σκούτερ έχουν ανταγωνιστικές τιμές, καθιστώντας τα μια ελκυστική επιλογή για όσους εκτιμούν τόσο την ποιότητα όσο και την προσιτή τιμή.

Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικά σκούτερ κινητικότητας για ενήλικες, Κίνα ηλεκτρικά σκούτερ κινητικότητας για ενήλικες κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικός Τρίκλος Τροχός για Ενήλικες
Επόμενη: Σκούτερ αναψυχής ηλικιωμένων
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
