Όλα Έδαφος Λίπος Ελαστικό Βουνό Ebike
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 26" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,4 ΑΧ |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X6 |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Πλάτος ελαστικού | 26*4" |
| Τόπο καταγωγής | Guangxi, Κίνα |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | <30km/h |
| Ονομασία προϊόντος | ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ποδηλατο |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48v 10,4Ah |
| Ισχύς κινητήρα | 350-1000w |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Φρένο | Δισκόφρενο |
| Ταχύτητα | Γρανάζια 7 ταχυτήτων |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Λάστιχο | 26*4.0 |
| Καθαρό βάρος | 28 κιλά |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρώτα σε polybag, μετά σε χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Σεντζέν |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 Σετ/Σετ την εβδομάδα |

Παρουσιάζουμε το All Terrain Fat Tire Mountain Ebike, ένα στιβαρό και ευέλικτο ηλεκτρικό ποδήλατο σχεδιασμένο να κατακτά διαφορετικά τοπία με στυλ και δύναμη. Με διάσταση ελαστικού 26*4.0, αυτό το ποδήλατο εξασφαλίζει ανώτερη πρόσφυση και σταθερότητα, καθιστώντας το τέλειο σύντροφό σας για περιπέτειες εκτός δρόμου.

Εκφράστε το προσωπικό σας στυλ με μια σειρά από προσαρμόσιμα χρώματα για το All Terrain Fat Tire Mountain Ebike. Κατασκευασμένο από ελαφρύ και ανθεκτικό κράμα αλουμινίου, αυτή η μοτοσυκλέτα επιτυγχάνει την ιδανική ισορροπία μεταξύ αντοχής και φορητότητας, ζυγίζοντας 29 κιλά ενώ διαθέτει χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών, εξασφαλίζοντας στιβαρή και αξιόπιστη οδήγηση για αναβάτες διαφορετικών μεγεθών.

Ζήστε τη συγκίνηση της εξερεύνησης εκτός δρόμου με τον ισχυρό κινητήρα 350W-1000W, που διαθέτει ακτίνες 12G για βελτιωμένη απόδοση. Η μπαταρία λιθίου 48V10.4A-48V25A δίνει δύναμη στο ταξίδι σας, παρέχοντας εντυπωσιακή αυτονομία από 40 έως 80 χιλιόμετρα. Είτε προτιμάτε μια χαλαρή κρουαζιέρα 25/ωρών είτε λαχταράτε τον ενθουσιασμό ενός σπριντ 50/ώρας, αυτό το ebike προσφέρει μια δυναμική και συναρπαστική διαδρομή.
Δημοφιλείς Ετικέτες: παντός εδάφους λιπαρά ελαστικά βουνού ebike, Κίνα κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο ελαστικών βουνού για όλα τα εδάφη
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρονικά ποδήλατα για ενήλικες
Επόμενη: Ηλεκτρικό ποδήλατο εκτός δρόμου
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








