Παντός εδάφους Fat Tire Ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 26" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 ΑΧ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Down Tube |
| Έξυπνος τύπος | Αισθητήρας, Ηλεκτρονικός, Ψηφιακός |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X8 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο πόλης |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 10,5Ah |
| Ισχύς κινητήρα | 750w |
| Απεικόνιση | Οθόνη LCD |
| Φρένο | Υδραυλικό δισκόφρενο |
| Μπροστινό πιρούνι | Snowmobile Λάδι Κίτρινο Σοκ Πιρούνια |
| Λάστιχο | 26"*4.0 |
| Μηχανισμός | SHIMANO 7 Ταχύτητα |
| Ελεγκτής | 9 Tube 25A Θετικό Xuan Wave Brushless |
| Μετρητής | κεντρικό χειριστήριο με μεγάλη έγχρωμη οθόνη αδιάβροχο βαθμού P68 |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600 Τεμάχια/Τεμάχια το μήνα |

Παρουσιάζουμε το ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού All-Terrain Fat Tire, ένα στιβαρό και ευέλικτο σύντροφο που έχει σχεδιαστεί για να κατακτά οποιοδήποτε τοπίο με στυλ και δύναμη. Με κομψό σκελετό 26*4.0 και προσαρμόσιμες χρωματικές επιλογές, αυτό το ποδήλατο δεν είναι απλώς ένας τρόπος μεταφοράς. είναι μια δήλωση περιπέτειας και ατομικότητας.

Με βάρος μόλις 29 κιλά, το πλαίσιο από κράμα αλουμινίου επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ δύναμης και ευκινησίας, εξασφαλίζοντας ομαλή και ελεγχόμενη οδήγηση. Με γενναιόδωρη χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών, οι αναβάτες διαφόρων μεγεθών μπορούν να εξερευνήσουν με σιγουριά την υπέροχη ύπαιθρο, από απαιτητικά ορεινά μονοπάτια έως στροφές στους δρόμους της πόλης.

Η καρδιά αυτού του ηλεκτρικού ποδηλάτου βουνού είναι ο ισχυρός κινητήρας 350W-1000W, ο οποίος ενσωματώνεται άψογα με ακτίνες 12G για βέλτιστη απόδοση και ανθεκτικότητα. Σε συνδυασμό με μια μπαταρία λιθίου υψηλής χωρητικότητας 48V10.4A-48V25A, το ποδήλατο διαθέτει εντυπωσιακή αυτονομία από 40 έως 80 χιλιόμετρα. Είτε ταξιδεύετε με άνετο 25/ώρα είτε υπερβαίνετε τα όρια με 50/ώρα, αυτή η μοτοσυκλέτα προσφέρει μια συναρπαστική και δυναμική εμπειρία οδήγησης.

Σχεδιασμένο για ακρίβεια και αξιοπιστία, το ποδήλατο διαθέτει σετ μπολ ρουλεμάν, εξαρτήματα Shimano, όπως μετατροπέα TX50, πίσω εκτροχιαστή ZT50 και 7-ελεύθερο τροχό ταχύτητας. Τα ειδικά ελαστικά 26*4.0, σε συνδυασμό με το μπροστινό πιρούνι απορρόφησης κραδασμών κίτρινου λαδιού για snowmobile, εγγυώνται ανώτερη πρόσφυση και έλεγχο, διαχειρίζεστε αβίαστα διάφορα εδάφη.

Η ασφάλεια αποτελεί κορυφαία προτεραιότητα, όπως φαίνεται στα ειδικά μηχανικά δισκόφρενα τόσο για τα εμπρός όσο και για τα πίσω ηλεκτρικά οχήματα. Το ποδήλατο είναι εξοπλισμένο με μια έξυπνη έγχρωμη μεγάλη οθόνη κεντρικού ελέγχου με αδιαβροχοποίηση P68, παρέχοντας ουσιαστικές πληροφορίες στα χέρια σας. Το ολοκληρωμένο σύστημα φωτισμού περιλαμβάνει λειτουργία τριών σε ένα αριστερό και δεξί τιμόνι στα φώτα του αυτοκινήτου, ενώ το πίσω φως προσφέρει λειτουργία αριστερού και δεξιού φρένου τέσσερα σε ένα, βελτιώνοντας την ορατότητα και την ασφάλεια κατά τη διάρκεια των βόλτων σας.
Με ανταγωνιστική τιμή και διαθέσιμο μέσω εργοστασιακών απευθείας πωλήσεων, το ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού All-Terrain Fat Tire σας προσκαλεί να ρωτήσετε και να παραγγείλετε σήμερα. Αναβαθμίστε την εμπειρία ιππασίας σας, εξερευνήστε νέους ορίζοντες και απολαύστε τη συγκίνηση της κατάκτησης διαφορετικών τοπίων με αυτόν τον προηγμένο και κομψό ηλεκτρικό σύντροφο!
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού ελαστικών παντός εδάφους, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων βουνού ελαστικών παντός εδάφους, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Fat Tire Ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες
Επόμενη: Μικρό Ηλεκτρικό ποδήλατο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








