Λίπος Ελαστικό Ηλεκτρικό Βουνό
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Έξυπνος τύπος | Ηλεκτρονικά, Ψηφιακά |
| Τόπο καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X2-Α |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο μαουντέν |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 10,4Ah |
| Ισχύς κινητήρα | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Φρένο | Δισκόφρενο |
| Μοτέρ | 350W--1000W |

Απελευθερώστε τη συγκίνηση της εξερεύνησης εκτός δρόμου με το πρωτοποριακό μας ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού Fat Tire. Σχεδιασμένο σχολαστικά για να κατακτά δύσκολα εδάφη, αυτό το ποδήλατο συνδυάζει άψογα τη δύναμη, την ευελιξία και το στυλ για την απόλυτη περιπέτεια στην ύπαιθρο. Με προσαρμόσιμα χρώματα, κομψό πλαίσιο από κράμα αλουμινίου και καθαρό βάρος 29 κιλών, αυτό το ποδήλατο επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ αισθητικής και απόδοσης.

Τροφοδοτούμενο από έναν δυναμικό ενσωματωμένο κινητήρα τροχού 350 W-1000, το ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού Fat Tire προσφέρει ταχύτητες που κυμαίνονται από άνετες 25/ώρα έως συναρπαστικές 45/ώρα, εξασφαλίζοντας μια συναρπαστική και αποτελεσματική βόλτα σε βουνά, μονοπάτια και τραχιά τοπία . Η μπαταρία λιθίου, διαθέσιμη σε διάφορες χωρητικότητες από 48V10,4A έως 48V25A, παρέχει εντυπωσιακή αυτονομία από 40 χιλιόμετρα έως αξιοσημείωτα 80 χιλιόμετρα, επιτρέποντάς σας να εξερευνήσετε μακριά και ευρέως με μία μόνο φόρτιση.

Η πλοήγηση σε διάφορα εδάφη γίνεται εύκολη με εξειδικευμένα χαρακτηριστικά, όπως ένα μπροστινό πιρούνι κίτρινου λαδιού χιονιού, ειδικά ελαστικά 26*4.{3}} για ηλεκτρικά οχήματα και έναν τροχό Shimano 7-για απρόσκοπτη μετάβαση ταχυτήτων. . Η αδιάβροχη τσιμούχα στον κεντρικό άξονα, μαζί με την ειδική αντισκωριακή αλυσίδα, εξασφαλίζουν αντοχή και μακροζωία, ακόμη και σε δύσκολες καιρικές συνθήκες.
|
Παράμετροι προϊόντος |
|||
|
Μέγεθος: |
26 ίντσες |
Υλικό πλαισίου: |
Αεροπορικό κράμα αλουμινίου |
|
Φορτώνω: |
150 κιλά |
ηλεκτρικά μηχανήματα: |
500-1000W |
|
Μπαταρία: |
Μπαταρία λιθίου 48v10.4a |
Καθαρό βάρος: |
28 κιλά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό βουνό ελαστικών λιπαρών, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ελαστικών βουνού, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό ποδήλατο αναδιπλούμενο ποδήλατο
Επόμενη: Ηλεκτρονικά ποδήλατα για ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








