Ηλεκτρικό αναδιπλούμενο ποδήλατο παντός εδάφους
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 Αχ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Πλάτος ελαστικού | 20*4" |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-Κ4 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 35-45χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ροπή | 60-70Νμ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο Fording |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 48V 10,5ah (13Ah,15Ah προαιρετικά) |
| Ισχύς κινητήρα | 500W (750W/1000W προαιρετικά) |
| Ελεγκτής | Ευφυής ελεγκτής ημιτονοειδούς κύματος 48 V |
| Dispaly | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Λογότυπο | OEM αποδεκτό |
| Αμορτισέρ | Ανάρτηση πλαισίου |
| Καθαρό βάρος | 28 κιλά |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτια 5-πλώνω |
| Λιμάνι | Λιμάνι Shenzhen |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 800 Τεμάχια/Τεμάχια την εβδομάδα |

Ξεκινήστε μια νέα εποχή περιπέτειας με το Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο ποδήλατο παντός εδάφους, μια συγχώνευση καινοτομίας και στιβαρής σχεδίασης που επαναπροσδιορίζει την ευελιξία στον κόσμο των ηλεκτρικών ποδηλάτων. Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου αεροσκαφών, το πλαίσιο δεν είναι μόνο ελαφρύ, αλλά παρουσιάζει εξαιρετική ανθεκτικότητα, εξασφαλίζοντας έναν στιβαρό σύντροφο για τις εκδρομές σας εκτός δρόμου.

Η αντιμετώπιση ανώμαλων εδαφών γίνεται παιχνιδάκι με το μπροστινό πιρούνι που απορροφά τους κραδασμούς, παρέχοντας ομαλή και άνετη οδήγηση ακόμη και στις πιο δύσκολες επιφάνειες. Η προσαρμοστικότητα της μοτοσυκλέτας ενισχύεται περαιτέρω από τον αδιάβροχο πίνακα οργάνων, προσθέτοντας μια πινελιά νεωτερικότητας, εξασφαλίζοντας παράλληλα ανθεκτικότητα σε διάφορες καιρικές συνθήκες.

Με τρεις δυναμικούς τρόπους οδήγησης, αυτό το ηλεκτρικό αναδιπλούμενο ποδήλατο προσαρμόζεται σε κάθε σας ανάγκη. Εναλλαγή μεταξύ Pure Electric Riding για ένα συναρπαστικό ταξίδι με κινητήρα, Electric-Assisted Riding για επιπλέον ώθηση κατά την κατάκτηση λόφων και Manual Riding για την παραδοσιακή εμπειρία ποδηλασίας. Η απρόσκοπτη μετάβαση μεταξύ των τρόπων λειτουργίας προσφέρει μια προσαρμοσμένη και απολαυστική εμπειρία οδήγησης για όλες τις προτιμήσεις.

Τροφοδοτεί τις περιπέτειές σας η μπαταρία λιθίου 48V10.4A, μια ισχυρή πηγή ενέργειας που ωθεί το ποδήλατο με μια αξιοσημείωτη αυτονομία 60 χιλιομέτρων με μία μόνο φόρτιση. Πείτε αντίο στο άγχος της εμβέλειας καθώς εξερευνάτε εδάφη μακρυά, με σιγουριά για την αξιόπιστη μακροζωία της μπαταρίας.

Ζήστε την ελευθερία της εξερεύνησης με ένα ποδήλατο σχεδιασμένο για όλα τα εδάφη. Από τους δρόμους της πόλης μέχρι τα κακοτράχαλα μονοπάτια, το Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο ποδήλατο All Terrain είναι το εισιτήριό σας για απαράμιλλη περιπέτεια. Η ευνοϊκή τιμή, σε συνδυασμό με τις άμεσες πωλήσεις από το εργοστάσιο, καθιστά αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο μια ακαταμάχητη επιλογή για όσους αναζητούν ένα συνδυασμό απόδοσης και προσιτής τιμής.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό πτυσσόμενο ποδήλατο παντός εδάφους, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών πτυσσόμενων ποδηλάτων παντός εδάφους, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο Ηλεκτρονικό ποδήλατο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








