Ηλεκτρικό ποδήλατο εκτός δρόμου
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 26" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | F&R - Cable-Pull Disc Brake |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 Αχ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ροπή | 60-70ΝΜ |
| Χρόνος φόρτισης | 3~6/H |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Down Tube |
| Πλάτος ελαστικού | 26*4 |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X5 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 40~45 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30-50Km/h |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο Fat Tire |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Ισχύς κινητήρα | 350W (500W/750W για προαιρετικό) |
| Μέγιστο φορτίο | 180 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο 5-πλαισίων |
| Λιμάνι | Guangzhou |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 800 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |

Εκφράστε την ατομικότητά σας μέσω προσαρμογής με μια ποικιλία χρωμάτων που διατίθενται για το ηλεκτρικό ποδήλατο εκτός δρόμου. Κατασκευασμένο από ελαφρύ αλλά στιβαρό κράμα αλουμινίου, η μοτοσυκλέτα επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ φορητότητας και ανθεκτικότητας, με βάρος μόλις 29 κιλά, ενώ διαθέτει χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών, εξασφαλίζοντας δύναμη και σταθερότητα στις εκτός δρόμου εγχειρήσεις σας.

Απελευθερώστε την ισχύ με τον κινητήρα 350W-1000W, εξοπλισμένο με ακτίνες 12G για βελτιωμένη απόδοση. Η μπαταρία λιθίου 48V10.4A-48V25A δίνει δύναμη στο ταξίδι σας, παρέχοντας εντυπωσιακή αυτονομία από 40 έως 80 χιλιόμετρα. Είτε κάνετε κρουαζιέρα με χαλαρό 25/ώρα είτε λαχταράτε μια έκρηξη αδρεναλίνης στα 45/ώρα, το Ηλεκτρικό ποδήλατο Off-Road προσφέρει μια συναρπαστική και δυναμική βόλτα.

Σχεδιασμένο για προκλήσεις εκτός δρόμου, η μοτοσυκλέτα διαθέτει ένα στιβαρό σετ μπολ ρουλεμάν, εξαρτήματα Shimano όπως ο μοχλός αλλαγής ταχυτήτων TX50, ο πίσω εκτροχιαστής ZT50 και ο 7-ελεύθερος τροχός ταχύτητας, εξασφαλίζοντας ομαλές μεταβάσεις ταχυτήτων σε ανώμαλα εδάφη. Το μπροστινό πιρούνι απορρόφησης κραδασμών κίτρινου λαδιού χιονιού και τα ειδικά ελαστικά 26*4.0 εγγυώνται άνετη οδήγηση, απορρόφηση κραδασμών και πλοήγηση σε ανώμαλες επιφάνειες με ευκολία.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό ποδήλατο εκτός δρόμου, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων εκτός δρόμου, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Όλα Έδαφος Λίπος Ελαστικό Βουνό Ebike
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







