Ηλεκτρονικά ποδήλατα για ενήλικες
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 27 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 26" |
| Τάση | 36V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Γραμμή φρένων |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X4 |
| Θέση κινητήρα | μπροστινός κινητήρας πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Down Tube |
| Έξυπνος τύπος | Ηλεκτρονικός |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | >50 χλμ/ώρα |
| Ροπή | 30-50 Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | 6 ώρες |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 36V8A Κατηγορίας Α |
| MOQ | 100 |
| Μοτέρ | Κινητήρας 350W |
| Χρώμα | μαύρος |
| Ταχύτητα | 32 km/h |
| Ισχύς κινητήρα | 36V 250W |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Τύπος | Ηλεκτρονικό ποδήλατο δρόμου |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Guangzhou |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 100000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |

Απελευθερώστε τη χαρά της ποδηλασίας με τα Ebike μας για ενήλικες, σχολαστικά σχεδιασμένα για να παρέχουν μια συναρπαστική και άνετη εμπειρία σε ποδηλάτες όλων των επιπέδων. Σχεδιασμένα με ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια, αυτά τα ηλεκτρικά ποδήλατα ενσωματώνουν τον τέλειο συνδυασμό απόδοσης, στυλ και ευελιξίας.

Με μέγεθος ελαστικού 26*4.0, τα Ebike μας αντιμετωπίζουν αβίαστα διάφορα εδάφη με σταθερότητα και έλεγχο. Αναβαθμίστε την εμπειρία οδήγησης επιλέγοντας από μια παλέτα προσαρμόσιμων χρωμάτων, επιτρέποντάς σας να εκφράσετε την ατομικότητά σας μέσω της αισθητικής που προτιμάτε. Κατασκευασμένα από ελαφρύ αλλά ανθεκτικό κράμα αλουμινίου, αυτά τα ποδήλατα ζυγίζουν μόλις 29 κιλά, επιτυγχάνοντας τη βέλτιστη ισορροπία μεταξύ φορητότητας και στιβαρότητας.

Απολαύστε απαράμιλλη ισχύ με τον κινητήρα 350W-1000W, που διαθέτει ακτίνες 12G για ομαλή και αποτελεσματική οδήγηση. Η μπαταρία λιθίου, που κυμαίνεται από 48V10,4A έως 48V25A, εξασφαλίζει εντυπωσιακή αυτονομία 40 έως 80 χιλιομέτρων, παρέχοντας την ελευθερία να εξερευνήσετε μακριά και μακριά. Είτε κάνετε κρουαζιέρα με χαλαρό 25/ώρα είτε αναζητάτε μια έκρηξη αδρεναλίνης στα 45/ώρα, τα Ebike μας προσφέρουν μια συναρπαστική βόλτα κάθε φορά.
|
Παράμετροι προϊόντος |
|||
|
Μέγεθος: |
26 ίντσες |
Υλικό πλαισίου: |
Αεροπορικό κράμα αλουμινίου |
|
Φορτώνω: |
150 κιλά |
ηλεκτρικά μηχανήματα: |
500-1000W |
Δημοφιλείς Ετικέτες: ebikes για ενήλικες, Κίνα ebikes για ενήλικες κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Λίπος Ελαστικό Ηλεκτρικό Βουνό
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








