Mountain Snow Ηλεκτρικό ποδήλατο
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 26" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 ΑΧ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Έξυπνος τύπος | Αισθητήρας, Ηλεκτρονικός, Ψηφιακός |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-X0 |
| Εύρος ανά Ισχύ | >60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 10,5Ah |
| Ισχύς κινητήρα | 500W |
| Απεικόνιση | Ψηφιακή οθόνη LCD / Όργανο MPH |
| Φρένο | Υδραυλικό δισκόφρενο |
| Πιρούνι | Πιρούνι Suspersion |
| Λάστιχο | 26*4.0 |
| Ικανότητα φόρτωσης | 200 κιλά |
| Επιλογές φορτιστή Lipo | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Λειτουργία οδήγησης | Καθαρά ηλεκτρική οδήγηση + υποβοήθηση πεντάλ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600 Τεμάχια/Τεμάχια το μήνα |

Παρουσιάζουμε το ηλεκτρικό ποδήλατο Mountain Snow, μια ενσάρκωση ισχύος, ευελιξίας και σχεδίασης αιχμής που απογειώνει τις περιπέτειές σας εκτός δρόμου. Σχεδιασμένο με ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο είναι προσαρμοσμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των πιο τολμηρών αναβατών, εξασφαλίζοντας μια απαράμιλλη εμπειρία στην ύπαιθρο.

Διαθέτοντας στιβαρό μέγεθος ελαστικού 26*4.0, το Ηλεκτρικό ποδήλατο Mountain Snow αντιμετωπίζει αβίαστα τα δύσκολα εδάφη με ευκολία, παρέχοντας απαράμιλλη πρόσφυση και σταθερότητα. Οι προσαρμόσιμες χρωματικές επιλογές σάς επιτρέπουν να οδηγείτε με στυλ, εκφράζοντας την ατομικότητά σας καθώς περιηγείστε σε χιονισμένα τοπία ή ορεινά μονοπάτια. Το ελαφρύ αλλά ανθεκτικό πλαίσιο από κράμα αλουμινίου, με καθαρό βάρος 29 kg, επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ αντοχής και ευελιξίας.

Με έναν ευέλικτο κινητήρα 350W-1000W, που συμπληρώνεται από 36 12ακτίνες G, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο προσφέρει δυναμικό εύρος ταχύτητας από άνετες 25/ώρα έως συναρπαστικές 50/ώρα. Η μπαταρία λιθίου, διαθέσιμη σε χωρητικότητες από 48V10,4A έως 48V25A, εξασφαλίζει εντυπωσιακή αυτονομία από 40 χιλιόμετρα έως εκπληκτικά 80 χιλιόμετρα, επιτρέποντάς σας να ξεκινήσετε εκτεταμένα ταξίδια χωρίς ανησυχία.

Η έξυπνη έγχρωμη μεγάλη οθόνη κεντρικού ελέγχου, αδιάβροχη P68, χρησιμεύει ως το νευρικό κέντρο του ποδηλάτου, παρέχοντας πληροφορίες σε πραγματικό χρόνο για τη βόλτα σας. Οι τρεις λειτουργίες οδήγησης – καθαρά ηλεκτρική λειτουργία, λειτουργία υποβοήθησης και λειτουργία οδήγησης με ανθρώπινη ενέργεια – σας δίνουν τη δυνατότητα να προσαρμόσετε την ποδηλατική σας εμπειρία ανάλογα με τις προτιμήσεις και τα επίπεδα ενέργειας σας.

Η ασφάλεια είναι υψίστης σημασίας, καθώς διαθέτει ειδικά μηχανικά δισκόφρενα, αδιάβροχο σύνδεσμο που ελέγχει τον προβολέα και την κόρνα, και μια λειτουργία φώτων φρένων αριστερά και δεξιά στο πίσω φως. Το κίτρινο μπροστινό πιρούνι απορρόφησης κραδασμών του snowmobile βελτιώνει την άνεση οδήγησης, εξασφαλίζοντας ομαλή διαδρομή ακόμη και σε ανώμαλα εδάφη.
Με χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών, το Mountain Snow Electric Bicycle φιλοξενεί αναβάτες διαφόρων μεγεθών, υποσχόμενος μια κοινή περιπέτεια για όλους. Η ευνοϊκή τιμολόγηση, σε συνδυασμό με τις άμεσες πωλήσεις του εργοστασίου, σας προσκαλούν να ρωτήσετε και να παραγγείλετε σήμερα, εξασφαλίζοντας το εισιτήριό σας για ένα ηλεκτρικό ταξίδι στα βουνά. Μη χάσετε την ευκαιρία να επαναπροσδιορίσετε την εμπειρία σας εκτός δρόμου – καλωσορίστε το Ηλεκτρικό ποδήλατο Mountain Snow στη ζωή σας!
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού χιονιού, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων χιονιού βουνού, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Πτυσσόμενο Fat Tire Bike City
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








