Ελαφρύ ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες πόλης
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 27 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Ανθρακόνημα |
| Μέγεθος τροχού | 12" |
| Τάση | 36V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Γραμμή φρένων |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 ΑΧ |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-Τ4 |
| Θέση μπαταρίας | Κάτω Σωλήνας |
| Έξυπνος τύπος | Ηλεκτρονικός |
| Τόπο καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | >50 χλμ/ώρα |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | 6 ώρες |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 36V8A Κατηγορίας Α |
| ΜΟΚ | 100 |
| Μοτέρ | Κινητήρας 350W |
| Χρώμα | μαύρος |
| Ταχύτητα | 32 χλμ/H |
| Ισχύς κινητήρα | 36V 250W |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Τύπος | Ηλεκτρονικό ποδήλατο δρόμου |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 100000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |

Ξεκινήστε μια νέα εποχή αστικών μετακινήσεων με το ελαφρύ ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες πόλης, έναν επαναστατικό συνδυασμό στυλ, αποτελεσματικότητας και βιωσιμότητας. Προσαρμοσμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της σύγχρονης ζωής στην πόλη, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο είναι ένας πραγματικός σύντροφος για όσους αναζητούν έναν βολικό, φιλικό προς το περιβάλλον και αβίαστα κομψό τρόπο μεταφοράς.

Με βάρος μόλις 20 κιλά, το ηλεκτρικό μας ποδήλατο είναι η επιτομή της ελαφριάς σχεδίασης, που εξασφαλίζει εύκολο χειρισμό και ευελιξία. Επιλέξτε από ένα φάσμα προσαρμόσιμων χρωμάτων για να εκφράσετε το προσωπικό σας στυλ και κάντε μια δήλωση καθώς περιηγείστε στους δρόμους της πόλης.

Τροφοδοτούμενο από έναν κινητήρα 250 W και μια μπαταρία λιθίου 36V8A, το ηλεκτρικό μας ποδήλατο μπορεί να υπερηφανεύεται για αυτονομία 30 χιλιομέτρων με μία μόνο φόρτιση, φτάνοντας αβίαστα ταχύτητες 25 χλμ/ώρα. Το πλαίσιο από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, το μπροστινό πιρούνι και η οριζόντια λαβή παρέχουν μια στιβαρή και αξιόπιστη δομή, ενώ το καθαρό βάρος των 15 κιλών εξασφαλίζει μια ευκίνητη και ευέλικτη οδήγηση στα αστικά τοπία.

Τα ειδικά ελαστικά 10-ιντσών, ειδικά σχεδιασμένα για ηλεκτρικά οχήματα, συμβάλλουν σε ένα ομαλό και άνετο ταξίδι, απορροφώντας τους κραδασμούς και παρέχοντας σταθερότητα σε διάφορα εδάφη. Ο σωλήνας καθίσματος από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, ο σφιγκτήρας σωλήνα καθίσματος από κράμα αλουμινίου και το τολμηρό στήριγμα ποδιού που έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για ηλεκτρικά οχήματα προσθέτουν στη συνολική ανθεκτικότητα και λειτουργικότητα αυτού του καινοτόμου ηλεκτρικού ποδηλάτου.

Πλοηγηθείτε στους δρόμους της πόλης με σιγουριά χρησιμοποιώντας τις προηγμένες λειτουργίες μας. Ο ελεγκτής χωρίς ψήκτρες 6-tube 17A Zhengxuanbo, το αδιάβροχο όργανο P68 και η λειτουργία διεύθυνσης με κόρνα και προβολέα δύο σε ένα κάνουν τη βόλτα σας όχι μόνο αποτελεσματική αλλά και ασφαλή και ευχάριστη. Οι αδιάβροχοι σύνδεσμοι, ο μοχλός του φρένου απενεργοποίησης και τα ειδικά μηχανικά δισκόφρενα για τα μπροστινά και τα πίσω ηλεκτρικά οχήματα εξασφαλίζουν βέλτιστο έλεγχο και ασφάλεια κατά τη διάρκεια της διαδρομής σας.

Η φόρτιση είναι απλή με τον παρεχόμενο φορτιστή κεφαλής 42V1,5A DC, που σας επιτρέπει να ενεργοποιείτε γρήγορα και να επιστρέψετε στο δρόμο. Η αδιάβροχη γραμμή ενός έως επτά P68, μαζί με αδιάβροχες υποδοχές για τα φώτα αυτοκινήτου, την κόρνα και τον προβολέα, προσθέτουν ένα επιπλέον επίπεδο ανθεκτικότητας και αξιοπιστίας στο ηλεκτρικό σας ποδήλατο.

Με χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών, το ελαφρύ ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες πόλης δεν είναι απλώς ένα μέσο μεταφοράς. είναι επιλογή τρόπου ζωής. Το ειδικό παχύ κάλυμμα καθίσματος, μαζί με τα προσαρμόσιμα χαρακτηριστικά, σας επιτρέπει να οδηγείτε με άνεση και στυλ. Αδράξτε την ευκαιρία να ρωτήσετε και να παραγγείλετε τώρα και κάντε την καθημερινή σας μετακίνηση μια απρόσκοπτη και ευχάριστη εμπειρία με το ελαφρύ ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες πόλης. Οδηγήστε έξυπνα, οδηγήστε ελαφριά και κάντε κάθε ταξίδι παιχνιδάκι.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Ελαφρύ ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες πόλης, Κίνα κατασκευαστές ελαφρών ενηλίκων ηλεκτρικών ποδηλάτων πόλης, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Μικρό Ηλεκτρικό Ποδήλατο Πτυσσόμενο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








