Πτυσσόμενα ποδήλατα 7 ταχυτήτων για ενήλικες
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 25 KM/h -40KM/h |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 60V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,4 ΑΧ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπο καταγωγής | Chongqing, Κίνα |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-K4-Α |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | >50 χλμ/ώρα |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | 1~3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Κεντρικός κινητήρας |
| Θέση μπαταρίας | Πίσω φορέας |
| Ονομασία προϊόντος | Ebike 750w Snow |
| Μπροστινό πιρούνι | 20*4.0 μπροστινό πιρούνι απορρόφησης κραδασμών λαδιού για snowmobile κίτρινο |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΞΟΝΑΣ | Πέντε κανάλια 100*175 |
| Καθαρό βάρος | 36 κιλά |
| Ηλεκτρική μηχανή: | Τροχός ακτίνων 350 W-1000W |
| Συνεχίζοντας το ταξίδι: | 60 χλμ |
| Χρώμα | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος ελαστικού: | Ελαστικό 20Παχιού 4,0 ιντσών |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 15Ah |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Προκειμένου να διασφαλιστεί η ασφάλεια των εμπορευμάτων, η εταιρεία μας θα τυλίξει πρώτα τα προϊόντα με βαμβακερά μαξιλάρια και στη συνέχεια θα τα συσκευάσει σε χαρτοκιβώτια για να εξασφαλίσει την ασφάλεια των αγαθών στους αγοραστές |
| Λιμάνι | Chongqing Guangzhou Ningbo Σαγκάη |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |

Παρουσιάζουμε τα πτυσσόμενα ποδήλατα 7 ταχυτήτων για ενήλικες – έναν συνδυασμό σχεδίασης, απόδοσης και ευελιξίας αιχμής, προσαρμοσμένος στους σύγχρονους λάτρεις των μετακινήσεων και της περιπέτειας. Γεμάτο με χαρακτηριστικά που δίνουν προτεραιότητα στην ισχύ, την προσαρμογή και την ανθεκτικότητα, αυτό το αναδιπλούμενο ποδήλατο υπόσχεται μια απαράμιλλη εμπειρία οδήγησης.

Το Adult Folding Bikes 7 Speed προσφέρει ένα φάσμα προσαρμογής, επιτρέποντάς σας να επιλέξετε το χρώμα που ταιριάζει στο στυλ σας. Η καρδιά αυτού του ποδηλάτου βρίσκεται στον κινητήρα του – έναν στιβαρό κινητήρα τροχού ακτίνων 350W-1000W που εξασφαλίζει ένα συναρπαστικό εύρος ταχύτητας από 25KM/ώρα έως 50KM/ώρα. Με μια μπαταρία λιθίου 48V10,4A, μπορείτε να ξεκινήσετε ταξίδια 40 χιλιομέτρων με μία μόνο φόρτιση, παρέχοντας ταυτόχρονα απόδοση και μακροζωία.

Κατασκευασμένο για άνεση και απόδοση, το ποδήλατο διαθέτει ένα εξειδικευμένο σετ μπολ και έναν σωλήνα καθίσματος από κράμα αλουμινίου. Τα ειδικά ελαστικά 20*4.0 για ηλεκτρικά οχήματα, σε συνδυασμό με τη σχεδίαση διευρυμένου ελαστικού χιονιού ανθεκτικό στη φθορά, υπόσχονται βέλτιστη πρόσφυση και ανθεκτικότητα. Η οριζόντια λαβή και το πλαίσιο από κράμα αλουμινίου συμβάλλουν στην ελαφριά δομή του ποδηλάτου, διευκολύνοντας την εύκολη αναδίπλωση και μεταφορά.

Το Adult Folding Bikes 7 Speed διαθέτει σύστημα μετάδοσης κίνησης υψηλής ποιότητας, συμπεριλαμβανομένου ενός στρόφαλου από κράμα αλουμινίου, του Shimano TX50 shifter, του πίσω ντεραγιέ Shimano ZT50 και ενός ελεύθερου τροχού Shimano 7-. Αυτός ο συνδυασμός εξασφαλίζει απρόσκοπτες μεταβάσεις ταχυτήτων και ομαλή εμπειρία οδήγησης. Η ειδική αντισκωριακή αλυσίδα 120-τμημάτων για ηλεκτρικά οχήματα προσθέτει ανθεκτικότητα, υποσχόμενη μακροζωία ακόμη και σε διαφορετικές συνθήκες οδήγησης.

Η ασφάλεια είναι πρωταρχικής σημασίας και αυτό το αναδιπλούμενο ποδήλατο είναι εξοπλισμένο με εξειδικευμένα μηχανικά δισκόφρενα για εμπρός και πίσω ηλεκτρικά οχήματα. Οι αδιάβροχοι σύνδεσμοι, ο μοχλός του φρένου απενεργοποίησης και η λειτουργία διεύθυνσης προβολέων με κόρνα τρία σε ένα ενισχύουν την ασφάλεια και τη λειτουργικότητα. Το ποδήλατο διαθέτει επίσης τρεις τρόπους οδήγησης – αμιγώς ηλεκτρική, ηλεκτρική υποβοήθηση και οδήγηση με ανθρώπινη ενέργεια – παρέχοντας ευελιξία για διάφορες προτιμήσεις οδήγησης.

Το Adult Folding Bikes 7 Speed δεν είναι απλώς ένας τρόπος μεταφοράς. είναι μια έκφραση στυλ και λειτουργικότητας. Με μια ευνοϊκή τιμή λόγω των εργοστασιακών απευθείας πωλήσεων, αυτό το πτυσσόμενο ποδήλατο γίνεται μια ελκυστική και οικονομική επιλογή για όσους αναζητούν μια δυναμική και φιλική προς το περιβάλλον λύση μετακίνησης. Ρωτήστε και παραγγείλτε τώρα για να ζήσετε την ελευθερία, την ταχύτητα και την προσαρμογή που προσφέρει αυτό το πτυσσόμενο ποδήλατο στις καθημερινές σας βόλτες και περιπέτειες. Βελτιώστε την εμπειρία σας στις μετακινήσεις σήμερα!
Δημοφιλείς Ετικέτες: πτυσσόμενα ποδήλατα 7 ταχυτήτων για ενήλικες, Κίνα πτυσσόμενα ποδήλατα 7 ταχυτήτων κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Μικρή ηλεκτρική μοτοσυκλέτα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








