Υδραυλικά Ηλεκτρονικά Δισκόφρενα για Ενήλικες
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Χάλυβας υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 ΑΧ |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-K13 |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Down Tube |
| Πλάτος ελαστικού | 20*4" |
| Τόπο καταγωγής | Guangxi, Κίνα |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | <30km/h |
| Ροπή | 30-50 Nm |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό ποδήλατο 20 ιντσών |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 10,4Ah |
| Τάση | 48v |
| εξουσία | 350w-1000w |
| Ταχύτητα | MAX 40 χλμ/ώρα |
| Μέγεθος ελαστικού | 20*4,0 ίντσες |
| Χρώμα | μαύρος |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Καθαρό βάρος | 26 κιλά |
| Υλικό πλαισίου | Χάλυβας υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρώτα σε polybag, μετά σε χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Σεντζέν |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 Σετ/Σετ την εβδομάδα |

Παρουσιάζουμε τα υδραυλικά δισκόφρενα Ebike για ενήλικες, μια λύση αιχμής που έχει σχεδιαστεί για να φέρει επανάσταση στην εμπειρία μετακίνησης σας με έναν τέλειο συνδυασμό στυλ, απόδοσης και λειτουργικότητας. Αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο είναι σχολαστικά κατασκευασμένο για να καλύψει τις διαφορετικές ανάγκες των ποδηλάτων, προσφέροντας μια σειρά από χαρακτηριστικά που το κάνουν να ξεχωρίζει στον κόσμο των ηλεκτρικών ποδηλάτων.

Η προσαρμογή βρίσκεται στο επίκεντρο με τα υδραυλικά δισκόφρενα Ebike μας, διαθέσιμα σε ποικιλία χρωμάτων που ταιριάζουν στο προσωπικό σας στυλ. Προχωράμε ένα βήμα παραπέρα υποστηρίζοντας προσαρμοσμένα χρώματα, επιτρέποντάς σας να εκφράσετε την ατομικότητά σας μέσω της επιλογής σας αισθητικής ηλεκτρικού ποδηλάτου.

Τροφοδοτούμενο από μια στιβαρή μπαταρία λιθίου 48V10,4A, το ebike μας εξασφαλίζει αξιοσημείωτη διάρκεια μπαταρίας έως και 40 χιλιομέτρων με μία μόνο φόρτιση. Αυτή η εντυπωσιακή εμβέλεια παρέχει την ελευθερία πλοήγησης στους δρόμους της πόλης ή κρουαζιέρας κατά μήκος γραφικών διαδρομών χωρίς να ανησυχείτε ότι θα μείνετε από ρεύμα.

Το ελαφρύ αλλά ανθεκτικό πλαίσιο από κράμα αλουμινίου είναι ένα χαρακτηριστικό που ξεχωρίζει, συνδυάζοντας δύναμη και ευελιξία για μια βελτιωμένη εμπειρία οδήγησης. Αυτό το υλικό όχι μόνο συμβάλλει στη συνολική στιβαρότητα του ebike, αλλά διασφαλίζει επίσης ότι παραμένει ελαφρύ, καθιστώντας το εύκολο στο χειρισμό και τους ελιγμούς σε διάφορα εδάφη.

Η άνεση είναι κορυφαία προτεραιότητα και τα υδραυλικά δισκόφρενα μας είναι εξοπλισμένα με μια παχιά και άνετη σέλα. Αυτή η λειτουργία διασφαλίζει ότι οι βόλτες σας δεν είναι μόνο αποτελεσματικές αλλά και απολαυστικές, ακόμη και κατά τη διάρκεια μεγάλων διαδρομών.

Η ευελιξία είναι το κλειδί και τα e-bike μας προσφέρουν πολλαπλούς τρόπους οδήγησης, όπως καθαρά ηλεκτρική, ηλεκτρική υποβοήθηση και ανθρώπινη οδήγηση. Είτε προτιμάτε την άνεση μιας πλήρως ηλεκτρικής βόλτας, την πρόσθετη ώθηση της ηλεκτρικής υποβοήθησης είτε την παραδοσιακή εμπειρία του πετάλι, τα e-bike μας προσαρμόζονται στις προτιμήσεις σας χωρίς κόπο.
Πιστοποιημένα για ποιότητα και ασφάλεια, τα Hydraulic Disc Brake Ebike δίνουν προτεραιότητα στην πιστοποίηση προϊόντων, παρέχοντας ηρεμία στους αναβάτες που εκτιμούν την αξιοπιστία και την απόδοση. Η ποιότητα έρχεται πάντα πρώτη στη δέσμευσή μας να προσφέρουμε μια ανώτερη εμπειρία ηλεκτρικής ποδηλασίας.
Με ευνοϊκές τιμές λόγω των άμεσων πωλήσεων του εργοστασίου, τα υδραυλικά δισκόφρενα Ebike προσφέρουν έναν ασυναγώνιστο συνδυασμό προσιτής τιμής και ποιότητας. Καλωσορίζουμε τις ερωτήσεις και τις παραγγελίες, προσκαλώντας σας να βελτιώσετε την εμπειρία μετακίνησης σας με ένα ηλεκτρικό ποδήλατο που όχι μόνο ανταποκρίνεται αλλά και ξεπερνά τις προσδοκίες σας. Ζητήστε και παραγγείλτε τώρα για να συμμετάσχετε στο μέλλον της αστικής μετακίνησης και απολαύστε την ευνοϊκή τιμή που προσφέρουν οι άμεσες πωλήσεις του εργοστασίου μας. Μπείτε σε μια νέα εποχή άνεσης και στυλ σήμερα!
Δημοφιλείς Ετικέτες: υδραυλικά ηλεκτροκίνητα δισκόφρενα για ενήλικες, Κίνα υδραυλικά ηλεκτροκίνητα δισκόφρενα για ενήλικες κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Πτυσσόμενο ηλεκτρικό ποδήλατο για ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








