ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ STEP-THRU
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 15,6 ΑΧ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Κάτω Σωλήνας |
| Πλάτος ελαστικού | 20*4 |
| Τόπο καταγωγής | Τιαντζίν, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-K10 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Πιρούνι | Πιρούνι ανάρτησης |
| Μπαταρία | 48v 15,6AH |
| Μοτέρ | 48v 500W |
| Λάστιχο | Κέντα 20*4 |
| Φρένο | Δισκόφρενο |
| ντεραγιέ | SHIMANO 7-ταχύτητα |
| Σαμάρι | μακρύτερη σέλα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 32 χλμ/ώρα |
| Φορτιστής | 36*2 |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | 1. 95% SKD, 85%RKD, CKD; 2. 5-χαρτόνι στρώσης, με 2-στρώμα καφέ χαρτί τυλιγμένο 3-κυματοειδές χαρτί στρώσης, είναι ανθεκτικό στην υγρασία και απορρόφηση κραδασμών. 3. Πλαστική σακούλα τοποθετήθηκε μέσα στο χαρτόνι. 4. Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη. |
| Λιμάνι | Τιαντζίν |

Παρουσιάζουμε το Folding Step-Thru Electric Bike μας, έναν αξιοσημείωτο συνδυασμό άνεσης, άνεσης και οικολογικών μετακινήσεων. Κατασκευασμένο με ακρίβεια και σχεδιασμένο για ευελιξία, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο αλλάζει το παιχνίδι στον κόσμο της αστικής μετακίνησης. Με επίκεντρο την παροχή μιας απρόσκοπτης εμπειρίας οδήγησης, προσφέρει πλαίσιο από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, καθαρό βάρος 30 κιλών και μια σειρά από χαρακτηριστικά που εξυπηρετούν τον σύγχρονο επιβάτη.

Το πλαίσιο από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα όχι μόνο διασφαλίζει την ανθεκτικότητα του ποδηλάτου αλλά συμβάλλει επίσης στον ελαφρύ σχεδιασμό του, καθιστώντας το εύκολο στο χειρισμό και τη μεταφορά του. Με βάρος μόλις 30 κιλά, αυτό το αναδιπλούμενο ηλεκτρικό ποδήλατο Step-Thru επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ στιβαρότητας και ευελιξίας, επιτρέποντας στους αναβάτες να περιηγούνται στους δρόμους της πόλης με ευκολία.

Βελτιώνοντας την οδηγική εμπειρία, η μοτοσυκλέτα είναι εξοπλισμένη με ένα μπροστινό πιρούνι που απορροφά τους κραδασμούς, σχεδιασμένο να απορροφά τις κρούσεις ανώμαλων επιφανειών και να παρέχει ομαλή, άνετη οδήγηση. Ο σχεδιασμός step-thru προσθέτει ένα επιπλέον επίπεδο προσβασιμότητας, διευκολύνοντας τους αναβάτες όλων των ηλικιών να ανεβαίνουν και να αποβιβάζουν το ποδήλατο χωρίς κόπο.
Δημοφιλείς Ετικέτες: πτυσσόμενο ηλεκτρικό ποδήλατο step-thru, Κίνα κατασκευαστές αναδιπλούμενου ηλεκτρικού ποδηλάτου step-thru, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Υδραυλικά Ηλεκτρονικά Δισκόφρενα για Ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







