Ηλεκτρικό ποδήλατο Mountain με αφαιρούμενη μπαταρία
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 12,5 Αχ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-K7 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 31 - 60 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | %7β%7β0%7δ}Km/h |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Σωλήνας καθίσματος |
| Μπροστινό πιρούνι | Πιρούνι ανάρτησης MOZO |
| Λάστιχο | Κέντα |
| Ισχύς κινητήρα | 48V500W |
| Ελεγκτής | Έξυπνος ελεγκτής |
| Γκάζι | γκάζι αντίχειρα |
| Απεικόνιση | Οθόνη LCD/LED |
| Μπαταρία | 48V10AH |
| ΒΗΜΑ | Έξυπνο σύστημα υποβοήθησης πεντάλ 1:1 |
| Εύρος | 31-60χλμ |
| Πιστοποίηση | CE CCC ISO9001 |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο διπλού τοίχου 7 στρώσεων, Μέγεθος συσκευασίας: 146*28*70cm Προσαρμοσμένο πακέτο και λογότυπο διαθέσιμο |
| Λιμάνι | Σαγκάη & Ningbo |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |

Ζήστε το απόγειο της περιπέτειας εκτός δρόμου με το ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού με αφαιρούμενη μπαταρία, μια πρωτοπορία στη σφαίρα της ηλεκτρικής ποδηλασίας που παντρεύει άψογα τη δύναμη, την ανθεκτικότητα και την ευελιξία. Σε φόντο προσαρμόσιμων χρωμάτων, αυτό το ποδήλατο δεν είναι απλώς ένας τρόπος μεταφοράς. είναι μια δήλωση ατομικότητας.

Κατασκευασμένο από ελαφρύ αλλά ανθεκτικό κράμα αλουμινίου, το πλαίσιο, ο σωλήνας καθίσματος και η οριζόντια λαβή συμβάλλουν σε συνολικό καθαρό βάρος 30 κιλών, παρέχοντας μια ευέλικτη οδήγηση χωρίς συμβιβασμούς στην αντοχή. Η χωρητικότητα φόρτωσης 150 κιλών της μοτοσυκλέτας διασφαλίζει ότι μπορεί να φιλοξενήσει αναβάτες διαφόρων μεγεθών, καθιστώντας την ιδανική σύντροφο για κάθε λάτρη της περιπέτειας.

Εξοπλισμένο με εξειδικευμένα χαρακτηριστικά, συμπεριλαμβανομένης μιας σανίδας 20*4.0 snowmobile half-pack και ενός ειδικού μπροστινού πιρούνι απορρόφησης κραδασμών κίτρινου λαδιού, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο είναι ειδικά σχεδιασμένο για να κατακτά απόκρημνα μονοπάτια στο βουνό. Ο μετατροπέας Shimano TX50, ο πίσω εκτροχιαστής ZT50 και ο ελεύθερος τροχός 7-ταχύτητας Shimano προσφέρουν ακριβείς αλλαγές ταχυτήτων, βελτιώνοντας τον έλεγχο και την ευελιξία σας.

Η ασφάλεια και η λειτουργικότητα είναι πρωταρχικής σημασίας, με ένα ολοκληρωμένο σύστημα φωτισμού, αδιάβροχα βύσματα και λειτουργία μονόδρομου φώτων φρένων στο πίσω φως. Ο ενσωματωμένος 12-μαγνητικός αισθητήρας ταχύτητας εξασφαλίζει μια ομαλή μετάβαση μεταξύ των τριών λειτουργιών οδήγησης: Pure Electric, Electric Power Assist και Human-Powered Riding.
Δημοφιλείς Ετικέτες: αφαιρούμενη μπαταρία ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού, Κίνα αφαιρούμενη μπαταρία ηλεκτρικών ποδηλάτων βουνού, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό αναδιπλούμενο ποδήλατο παντός εδάφους
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει


