Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο Ηλεκτρονικό ποδήλατο
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 ταχυτήτων |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος τροχού | 20" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10,5 ΑΧ |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ροπή | %7β%7β0%7δ%7δ Nm |
| Τόπο καταγωγής | Τιαντζίν, Κίνα |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | DGCS-K3 |
| Μέγιστη ταχύτητα | <30km/h |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Τύπος | αναδιπλούμενο ebike 20". |
| χαρακτηριστικό | παχύ ελαστικό |
| Ισχύς κινητήρα | 48V350W |
| Απεικόνιση | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 48V 10,4Ah |
| ντεραγιέ | Shimano 7 Speed Derailleur |
| Πλάτος ελαστικού | 4.0 FAT ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Φρένο | Δισκόφρενα |
| Μπροστινό πιρούνι | Πιρούνι από κράμα αλουμινίου |
| Φως | Φως LED |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | 85% SKD 1 χαρτοκιβώτιο αξιόπλοο |
| Λιμάνι | Λιμάνι Tianjin |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 Σετ/Σετ ανά μήνα |

Παρουσιάζουμε το πρωτοποριακό μας Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο E-Bike ποδήλατο, ένα θαύμα της σύγχρονης μηχανικής που έχει σχεδιαστεί για να αναβαθμίσει την εμπειρία σας στις μετακινήσεις. Διαθέτοντας μια κομψή και προσαρμόσιμη χρωματική παλέτα, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο δεν είναι μόνο ένας πρακτικός τρόπος μεταφοράς αλλά και μια κομψή δήλωση.

Εξοπλισμένο με έναν ισχυρό κινητήρα τροχού ακτίνων 350 W-1000W, το ηλεκτρονικό μας ποδήλατο ταξιδεύει αβίαστα με ταχύτητες που κυμαίνονται από 25 χλμ./ώρα έως εντυπωσιακά 50 χλμ./ώρα, εξασφαλίζοντας γρήγορο και αποτελεσματικό ταξίδι. Η μπαταρία λιθίου 48V10.4A παρέχει εντυπωσιακή αυτονομία 40 χιλιομέτρων με μία μόνο φόρτιση, καθιστώντας την έναν αξιόπιστο σύντροφο για τα καθημερινά σας ταξίδια.

Κατασκευασμένο με ακρίβεια, ο σωλήνας καθίσματος από κράμα αλουμινίου και η οριζόντια λαβή συμβάλλουν στην ελαφριά αλλά ανθεκτική δομή του ποδηλάτου. Τα ειδικά ελαστικά 20*4.0 για ηλεκτρικά οχήματα, μαζί με έναν εξειδικευμένο ελεύθερο τροχό 7-ταχύτητας Shimano, προσφέρουν εξαιρετική πρόσφυση και έλεγχο, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορα εδάφη.

Ο μετατροπέας Shimano TX50 και ο πίσω εκτροχιαστής ZT50 εξασφαλίζουν απρόσκοπτη μετάβαση ταχυτήτων, παρέχοντας μια ομαλή και απολαυστική εμπειρία οδήγησης. Το σύστημα πέδησης του e-bike μας είναι κορυφαίο, με ειδικά μηχανικά δισκόφρενα τόσο εμπρός όσο και πίσω, που εγγυώνται αξιόπιστη ισχύ ακινητοποίησης σε όλες τις συνθήκες.

Η ασφάλεια και η ευκολία είναι πρωταρχικής σημασίας και το Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο E-Bike ποδήλατο μας είναι εξοπλισμένο με ένα ολοκληρωμένο σύστημα φωτισμού. Οι αδιάβροχες υποδοχές, η κόρνα, ο προβολέας και οι λειτουργίες διεύθυνσης ενσωματώνονται άψογα, εξασφαλίζοντας ορατότητα κατά τις νυχτερινές βόλτες. Η λειτουργία φώτων φρένων μονής κατεύθυνσης στο πίσω φως προσθέτει ένα επιπλέον επίπεδο ασφάλειας.

Απολαύστε την ευελιξία με τρεις διαφορετικούς τρόπους οδήγησης: Καθαρά ηλεκτρική για αβίαστη πλεύση, Υποβοήθηση ηλεκτρικής ισχύος για ώθηση όταν χρειάζεται και οδήγηση με ανθρώπινη ισχύ για την παραδοσιακή εμπειρία ποδηλασίας. Ο ενσωματωμένος 12-μαγνητικός αισθητήρας ταχύτητας και το 5-όργανο μοντέλου ταχύτητας με φόρτιση USB και αδιαβροχοποίηση P68 ενισχύουν την τεχνολογική ικανότητα του ποδηλάτου.
Με άμεσες εργοστασιακές τιμές, το Ηλεκτρικό Πτυσσόμενο E-Bike ποδήλατο προσφέρει έναν ασυναγώνιστο συνδυασμό απόδοσης, στυλ και προσιτότητας. Μη χάσετε την ευκαιρία να φέρετε επανάσταση στις μετακινήσεις σας – ρωτήστε και παραγγείλτε σήμερα!
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό πτυσσόμενο ηλεκτρονικό ποδήλατο, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών πτυσσόμενων ηλεκτρονικών ποδηλάτων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Tire Mountain E-Bike για ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








