
Ηλεκτρικό τρίκυκλο για ενήλικες
Ξεκινήστε ένα ταξίδι απαράμιλλης ευκολίας και ευελιξίας με το ηλεκτρικό τρίκυκλο μας για ενήλικες, σχολαστικά σχεδιασμένο για να αναβαθμίσει την εμπειρία σας στις μετακινήσεις. Προωθούμενο από έναν ισχυρό κινητήρα μαγνήτη 500 W, αυτό το τρίκυκλο προσφέρει ισχυρή και αποτελεσματική οδήγηση, διασφαλίζοντας ότι τα καθημερινά σας ταξίδια είναι...
Εισαγωγή προϊόντος
| Τύπος μοτοσικλέτας | Ηλεκτρική Μοτοσικλέτα |
| Μέγιστη. Ταχύτητα | 30-40km/h |
| Τάση | 48V |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | XL-Q6 |
| Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Ελεγκτής | 12T 30A |
| Απεικόνιση | ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 60/72V 20AH |
| Μέγεθος ελαστικού (εμπρός/πίσω) | 300-8 |
| Φρένα (εμπρός/πίσω) | ΦΡΕΝΟ ΤΥΜΠΟΥ+ΦΡΕΝΟ ΤΥΜΠΟΥ |
| Χρόνος φόρτισης | 6-8 Ώρες |
| USB | ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ |
| Ισχύς κινητήρα | 500W |
| Φως κεφαλής | ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | διαπραγματεύομαι |
| Λιμάνι | Σαγκάη, Τιαντζίν |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |


Εξοπλισμένο με έναν ευφυή ελεγκτή 48V-60V γενικής χρήσης 12-σωλήνων, το τρίκυκλό μας αντιπροσωπεύει την κορυφή της τεχνολογικής καινοτομίας. Αυτό το προηγμένο χειριστήριο βελτιστοποιεί την απόδοση, παρέχοντας μια εμπειρία οδήγησης χωρίς προβλήματα και απόκριση. Τα μπροστινά και πίσω φρένα πλήμνης 110, που συμπληρώνονται από ποδόφρενο, εγγυώνται ακριβή και αξιόπιστη ισχύ ακινητοποίησης, διασφαλίζοντας την ασφάλειά σας σε κάθε ταξίδι.


Μείνετε ενημερωμένοι και έχοντας τον έλεγχο με το ψηφιακό όργανο LCD, σε βολική θέση για εύκολη πρόσβαση. Οι προβολείς με υψηλή φωτεινότητα φωτίζουν τη διαδρομή σας, ενισχύοντας την ορατότητα κατά τις νυχτερινές βόλτες. Η αδιάβροχη περιστροφική λαβή προσθέτει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία, επιτρέποντάς σας να πλοηγείστε με σιγουριά σε διάφορες καιρικές συνθήκες.


Με ανταγωνιστική τιμή, το Ηλεκτρικό τρίκυκλο μας για ενήλικες προσφέρει εξαιρετική αξία χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα. Με πωλήσεις απευθείας από το εργοστάσιο, μπορείτε να ρωτήσετε και να παραγγείλετε αυτό το πλούσιο σε χαρακτηριστικά τρίκυκλο σε συμφέρουσα τιμή, απολαμβάνοντας τον τέλειο συνδυασμό απόδοσης, ασφάλειας και άνεσης. Κάντε επανάσταση στις καθημερινές σας μετακινήσεις – ρωτήστε τώρα και αγκαλιάστε μια νέα εποχή κινητικότητας με ηλεκτρικό τρίκυκλο.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό τρίκυκλο για ενήλικες, Κίνα ηλεκτρικό τρίκυκλο για ενήλικες κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ηλεκτρικό Trike για Ενήλικες
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
