Παιδικό Ηλεκτρικό ποδήλατο ισορροπίας
Εισαγωγή προϊόντος
| Χαρακτηριστικά ειδικά για τον κλάδο | |
| Αναδιπλούμενο | ΟΧΙ |
| Εύρος ανά χρέωση | 12-15 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 21-30km/h |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Έξυπνος τύπος | bluetooth, Ηλεκτρονικό, Ψηφιακό |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | JLKJ-DP13 |
| Χρόνος φόρτισης | 3-5 H |
| Κατηγορία | Δίτροχο σκούτερ |
| Εφαρμοστέοι άνθρωποι | Παιδί |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 21 - 30Α |
| Κατοχυρωμένο προϊόν | ΟΧΙ |
| Ονομασία προϊόντος | Παιδική ηλεκτρική μοτοσυκλέτα |
| Μοτέρ | 24V 200W |
| Μπαταρία | 24V 3.0Αχ λίθιο |
| Μέγιστο φορτίο | 65 κιλά |
| Ζάντα | Φουσκωτός ελαστικός τροχός 12 ιντσών |
| Γραμμή φρένων | Πυρήνας 100mm και σωλήνας 85mm |
| Ταχύτητα | 18-25 KM/H |
| Ηλικία | 6+ |
| Παρατήρηση | Διακόπτης ελέγχου ταχύτητας |
| χαρακτηριστικό | με ηλεκτρική οθόνη |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασία: 1 ΤΕΜ/CTN Μέγεθος CTN: 96X53X19CM GW/NW:16/14KGS |
| Λιμάνι | Ningbo /Σαγκάη |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 36000 Σετ/Σετ ανά μήνα |


Οι φουσκωτοί ελαστικοί τροχοί 12-ιντσών εξασφαλίζουν ομαλή και άνετη οδήγηση, πλοηγώντας εύκολα σε διάφορα εδάφη. Κατάλληλο για αυξανόμενους αναβάτες, αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο ισορροπίας είναι κατασκευασμένο για να ικανοποιεί τις αναπτυξιακές ανάγκες των παιδιών, προσφέροντας μια αξιόπιστη και ευχάριστη εμπειρία καθώς εξερευνούν τον κόσμο γύρω τους.


Η δυνατότητα ρύθμισης τριών ταχυτήτων παρέχει ευελιξία, καλύπτοντας διαφορετικά επίπεδα δεξιοτήτων και προτιμήσεις. Ο διακόπτης του τιμονιού χωρίς σκαλοπάτι προσθέτει ένα επίπεδο άνεσης, επιτρέποντας τον απρόσκοπτο έλεγχο για μια άνετη και διαισθητική εμπειρία οδήγησης. Επιπλέον, η εξαιρετικά μεγάλη διάρκεια ζωής της μπαταρίας εξασφαλίζει εκτεταμένο χρόνο παιχνιδιού, καθιστώντας αυτό το ποδήλατο ισορροπίας τον τέλειο σύντροφο για ολοήμερες περιπέτειες.


Καλώς ήρθατε να ρωτήσετε και να παραγγείλετε - αφήστε το παιδί σας να ξεκινήσει ένα ταξίδι ισορροπίας και εξερεύνησης με το υψηλής ποιότητας, γεμάτο χαρακτηριστικά και οικονομικό ηλεκτρικό ποδήλατο ισορροπίας μας. Παρακολουθήστε καθώς αναπτύσσουν κρίσιμες κινητικές δεξιότητες και χτίζουν μόνιμες αναμνήσεις με μια φουτουριστική ανατροπή στο κλασικό παιδικό παιχνίδι.
Δημοφιλείς Ετικέτες: παιδικό ηλεκτρικό ποδήλατο ισορροπίας, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων ισορροπίας παιδιών, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει





