Αυτορυθμιζόμενη Χειροκίνητη Σανίδα Όλων των Εδαφών
Το Self-Balancing All-Terrain Hoverboard είναι σχεδιασμένο για τους λάτρεις της περιπέτειας, με αντιολισθητικούς τροχούς 8-ιντσών, ανθεκτικούς στη φθορά για σταθερότητα σε διάφορα εδάφη. Προσφέρει εύκολη φορητότητα με λαβές μεταφοράς, ενισχύοντας την ευελιξία του. Το hoverboard ενσωματώνει Bluetooth για ψυχαγωγία, κάνοντας τις βόλτες απολαυστικές με μουσική. Κατάλληλο για όλες τις ηλικίες, προάγει τον φυσικό συντονισμό και επεκτείνει το χρόνο παιχνιδιού με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας. Αυτό το προϊόν αποτελεί παράδειγμα αντοχής και καινοτομίας, που διατίθεται απευθείας από το εργοστάσιο σε ελκυστική τιμή για όσους θέλουν να εξερευνήσουν όλα τα εδάφη.
Εισαγωγή προϊόντος
| Δυναμικό | 36V |
| Αναδιπλούμενο | ΟΧΙ |
| Εύρος ανά χρέωση | 5-10Χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | {0}km/h |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Εξουσία | 501-1000w |
| Έξυπνος τύπος | Αισθητήρας, Ηλεκτρονικός |
| Επωνυμία | DAODEBAO/OEM |
| Αριθμός μοντέλου | MBT-8CZSLL |
| Χρόνος Φόρτισης | 2-3H |
| Κατηγορία | Δίτροχο σκούτερ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | < 10Ah |
| Ονομα | Χόβερμπορντ |
| Υλικό | ABS+Μέταλλο |
| Χρώμα | λευκό, μπλε, κόκκινο |
| Δυναμικό | 36V |
| Εξουσία | 501-1000w |
| Μπαταρία | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 36V, 2,4Ah |
| Χρόνος Φόρτισης | 2-3H |
| Εύρος ανά χρέωση | 5-10Χλμ |
| Μέγεθος ελαστικού | 10 ΙΝΤΣΕΣ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 16 km/h (εξαρτάται από το δρόμο και το βάρος) |
| Λιμάνι | Λιμάνι Zhejiang |


Εξοπλισμένοι με ελαστικά 8-ιντσών, αυτοί οι ανθεκτικοί στη φθορά και αντιολισθηροί τροχοί εξασφαλίζουν σταθερό και ασφαλές κράτημα σε διάφορες επιφάνειες. Αντιμετωπίστε τα ανώμαλα μονοπάτια, τα πεζοδρόμια ή τις περιοχές με γρασίδι με σιγουριά, καθώς οι δυνατότητες παντός εδάφους αυτού του hoverboard ανοίγουν έναν κόσμο δυνατοτήτων για τους αναβάτες που αναζητούν εξερεύνηση και ενθουσιασμό.


Η συνδεσιμότητα συναντά την ψυχαγωγία με την ενσωματωμένη λειτουργία Bluetooth, μετατρέποντας το hoverboard σας σε κόμβο ψυχαγωγίας για κινητά. Συνδυάστε το απρόσκοπτα με την κινητή συσκευή σας για να απολαύσετε τις αγαπημένες σας μελωδίες καθώς οδηγείτε, βελτιώνοντας τη συνολική σας εμπειρία και προσθέτοντας μια πινελιά νεωτερικότητας στο ταξίδι σας.


Να είστε σίγουροι για την ποιότητα του Self-Balancing All-Terrain Hoverboard μας, καθώς υποβάλλεται σε αυστηρές δοκιμές για να πληροί τα υψηλότερα πρότυπα. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να προσφέρουμε αυτό το εξαιρετικό hoverboard σε συμφέρουσα τιμή, χάρη στη δέσμευσή μας να παρέχουμε απευθείας πωλήσεις από το εργοστάσιο. Εκμεταλλευτείτε αυτήν την ευκαιρία για να αναβαθμίσετε την οδηγική σας εμπειρία με ένα hoverboard που συνδυάζει αντοχή, καινοτομία και προσιτή τιμή. Ρωτήστε τώρα και κάντε την παραγγελία σας για να ενταχθείτε στις τάξεις των αναβατών που βιώνουν τη συγκίνηση της εξερεύνησης παντός εδάφους.
Δημοφιλείς Ετικέτες: αυτοεξισορροπούμενο hoverboard παντός εδάφους, Κίνα αυτοεξισορρόπηση hoverboard παντός εδάφους κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: 2 Τροχοί Hoverboard
Επόμενη: Σκούτερ με δύο τροχούς
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει


