Ποδήλατο Τριών Τροχών Drift
Εισαγωγή προϊόντος
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ηλικία | 6-8 έτη, 8-12 έτη |
| Υλικό τροχού | Αλλα |
| Υλικό σώματος | Ατσάλι |
| Αναδιπλούμενο | ΟΧΙ |
| Περιλαμβάνεται κάθισμα | Ναί |
| Αριθμός τροχού | Τρία |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | ΟΧΙ |
| Μέγιστη ταχύτητα | <3,6 χλμ/ώρα |
| περιλαμβάνεται φως | Ναί |
| Αριθμός μοντέλου | JLKJ-DP3 |
| Μπαταρία | 36V 3.0Αχ μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Μοτέρ | Κινητήρας 36V 150W χωρίς ψήκτρες |
| Μέγιστο φορτίο | 65 κιλά |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Μπροστινός τροχός | Τροχός 5,5 ιντσών |
| Πίσω τροχός | τροχός PU |
| Λαβή | Μεταβλητή ταχύτητα |
| Χρόνος φόρτισης | 3-4ώρες |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασία: 1 ΤΕΜ/CTN Μέγεθος CTN: 57x44x21cm GW/NW:9/8KGS 40HQ: 1280 ΤΕΜ |
| Λιμάνι | Ningbo /Σαγκάη |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 36000 Σετ/Σετ ανά μήνα |


Βυθιστείτε σε έναν κόσμο ενθουσιασμού με την ικανότητα drift 360 μοιρών, επιτρέποντας στους αναβάτες να κατακτήσουν τολμηρούς ελιγμούς και να βιώσουν μια νέα διάσταση οδήγησης. Φωτίστε τη διαδρομή σας με στυλ χρησιμοποιώντας τα ζωηρά φώτα που κοσμούν τον πίσω τροχό PU 70 mm, δημιουργώντας μια μαγευτική οπτική οθόνη καθώς παρασύρεστε στη γειτονιά.


Τροφοδοτούμενο από έναν αξιόπιστο κινητήρα 36V 250W χωρίς ψήκτρες και μια μπαταρία λιθίου 36V 3,0Ah/3,6Ah, αυτή η μοτοσυκλέτα drift εξασφαλίζει απρόσκοπτη και ισχυρή οδήγηση. Η λαβή περιστροφής, που προσφέρει άπειρες δυνατότητες στυψίματος, προσθέτει μια παιχνιδιάρικη πινελιά στην εμπειρία ποδηλασίας, ενθαρρύνοντας τη δημιουργικότητα και την ανάπτυξη δεξιοτήτων.

Καλώς ήλθατε να ρωτήσετε και να παραγγείλετε – αφήστε το Τροχό Τροχό Δρόμο να επαναπροσδιορίσει την ιδέα σας για το ποδήλατο, μετατρέποντας κάθε βόλτα σε μια συναρπαστική περιπέτεια. Αγκαλιάστε το μέλλον του παιχνιδιού σε εξωτερικούς χώρους με το υψηλής ποιότητας, πλούσιο σε χαρακτηριστικά και οικονομικό ποδήλατο drift για νέους και νέους στην καρδιά.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ποδήλατο τριών τροχών drift, Κίνα κατασκευαστές ποδηλάτων τριών τροχών, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Drift Trike Ηλεκτρικό
Επόμενη: Ηλεκτρικά σκούτερ Drift
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








