Drift Electric Scooter
Εισαγωγή προϊόντος
| Αναδιπλούμενο | ΟΧΙ |
| Εύρος ανά χρέωση | 10-15Χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 21-30km/h |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Έξυπνος τύπος | bluetooth, Ηλεκτρονικό |
| Μάρκα | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | SMT-D6 |
| Χρόνος φόρτισης | 2-3H |
| Κατηγορία | Τρίτροχο σκούτερ |
| Εφαρμοστέοι άνθρωποι | Για άνδρες και γυναίκες |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | < 10Ah |
| Ισχύς κινητήρα | 36V250W |
| Ύψος πεντάλ | 150mm |
| Τύπος και χωρητικότητα μπαταρίας | Μπαταρία Li-ion 36V3600mAh |
| Γωνία αναρρίχησης | 10 μοίρες -30 μοίρες |
| Ελαστικό κινητήρα | 8" στερεό |
| Χιλιόμετρα ανά φόρτιση | 15 χλμ |
| Τύπος πλαστικού | Π.Ε |
| Μέγιστο φορτίο | 120 κιλά |
| Μέγεθος | 1100*650*690mm |
| Πιστοποίηση | CE |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου 69*54*21cm για παραγγελία πλήρους δοχείου. |
| Μονάδες πώλησης: | Μονό αντικείμενο |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας: | 69Χ56Χ28 εκ |
| Μεικτό βάρος μόνο: | 15.000 κιλά |

Καλώς ήρθατε στον κόσμο του ενθουσιασμού και της καινοτομίας με το ηλεκτρικό σκούτερ Drift – όπου η ανώτερη τεχνολογία συναντά τις συναρπαστικές περιπέτειες. Περισσότερο από ένα σκούτερ, το ηλεκτρικό μας drift αυτοκίνητό μας επαναπροσδιορίζει τον τρόπο που οδηγείτε, προσφέροντας μια συναρπαστική εμπειρία για αναβάτες όλων των ηλικιών.
Απαράμιλλη δύναμη και αντοχή:

Με την ανώτερη ισχύ του κινητήρα του, αυτό το ηλεκτρικό σκούτερ προσφέρει μια βόλτα όπως κανένα άλλο. Νιώστε τη βιασύνη καθώς γλιστράτε αβίαστα, τροφοδοτούμενοι από έναν κινητήρα που εξασφαλίζει ταχύτητα και έλεγχο. Σε συνδυασμό με μια μπαταρία μεγάλης διάρκειας, οι περιπέτειές σας δεν είναι απλώς συναρπαστικές αλλά και διαρκείς. Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για συχνές επαναφορτίσεις – αυτό το σκούτερ έχει σχεδιαστεί για να συμβαδίζει με τον τρόπο ζωής σας με υψηλή ενέργεια, προσφέροντας ατελείωτες ώρες απόλαυσης.
Καινοτόμος Comfort Design:

Σχεδιασμένο με γνώμονα την άνεσή σας, το ηλεκτρικό τρίκυκλο drift παρέχει μια διάταξη καθισμάτων που επιτρέπει στα παιδιά να κάθονται άνετα κατά τα αναπτυξιακά τους στάδια. Η μοναδική μέθοδος άπαχου συστήματος διεύθυνσης ενισχύει τη φυσική ροή της διαδρομής, καθιστώντας την πιο διαισθητική, ανεπτυγμένη και ευθυγραμμισμένη με τις δεξιότητες των παιδιών. Ο εργονομικός σχεδιασμός εξασφαλίζει μια άνετη και ευχάριστη εμπειρία, προάγοντας την αυτοπεποίθηση ενώ κυριαρχούν στην τέχνη του drifting.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό σκούτερ drift, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών σκούτερ drift, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Drift Car Electric
Επόμενη: Όχι
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








