Ποδήλατο βουνού για αρχάριους
Εισαγωγή προϊόντος
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Υλικό πιρουνιού | Ατσάλι |
| Ανάρτηση πιρουνιού | Ναί |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Μέγεθος τροχού | 29" |
| Γρανάζια | 24 Ταχύτητα |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Υλικό ζάντας | Κράμμα αλουμινίου |
| Πλάτος ελαστικού | 29*2.125" |
| Τόπο καταγωγής | Τιαντζίν, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | HBMMS-LHJ |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Τύπος πλαισίου | Σκληρό πλαίσιο (Μη πίσω αποσβεστήρας) |
| Τύπος πεντάλ | Κανονικό Πεντάλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 16 κιλά |
| Μεικτό βάρος | 18 κιλά |
| Πλαίσιο | ΠΛΑΙΣΙΟ 29" ΚΡΑΜΑΤΟΣ |
| Αλλάσσων | 24 ταχύτητες |
| Τιμόνι | Χάλυβας τιμονιού, στέλεχος από κράμα |
| Φρένο | Δισκόφρενο |
| Χείλος | Ζάντα διπλού τοιχώματος από κράμα |
| ΛΑΣΤΙΧΟ | 29" *2.125, ΜΑΥΡΟ ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| ΑΛΥΣΟΤΡΟΧΟΣ & ΣΤΡΟΦΑ | STEEL ED 3 τεμάχια ΑΛΥΣΟΡΟΔΑ&ΜΑΝΙΒΑ |
| ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΡΟΧΟΣ | ΚΙΝΕΖΙΚΟ 8 ΤΕΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΡΟΧΟ |
| ΠΕΤΑΛΙ | ΠΕΝΤΑΛΙ ΚΡΑΜΑΤΟΣ |
| ΣΑΜΑΡΙ | ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ MTB |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | (1)SKD 85% 1PCS /1CTN ένα 20fcl μπορεί να φορτώσει 130 τμχ ένα 40HQ μπορεί να φορτώσει 380 τμχ (2)CKD 4PCS /1CTN ένα 20fcl μπορεί να φορτώσει 450 τμχ ένα 40HQ μπορεί να φορτώσει 1052 τμχ |
| Λιμάνι | λιμάνι Xingang - Τιαντζίν |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |


Η δέσμευσή μας για το περιβάλλον είναι εμφανής στη χρήση φιλικής προς το περιβάλλον ηλεκτροστατικής βαφής, παρέχοντας ένα κομψό φινίρισμα στο πλαίσιο, ελαχιστοποιώντας το οικολογικό μας αποτύπωμα. Επιλέξτε από μια παλέτα πολλαπλών χρωμάτων για να εκφράσετε το προσωπικό σας στυλ και για όσους αναζητούν μια πραγματικά μοναδική εμφάνιση, επωφεληθείτε από τις προσαρμοσμένες χρωματικές επιλογές μας για να προσαρμόσετε το ποδήλατό σας στις προτιμήσεις σας.


Σέλα για άνεση με την παχύρρευστη και άνετη σέλα, εξασφαλίζοντας μια ευχάριστη εμπειρία οδήγησης ακόμα και σε μεγαλύτερες εκδρομές. Τα παχύρρευστα ελαστικά προσθέτουν ένα επιπλέον στρώμα απορρόφησης κραδασμών και σταθερότητας, επιτρέποντας στους αρχάριους να αποκτήσουν αυτοπεποίθηση καθώς αντιμετωπίζουν νέες προκλήσεις στο ποδηλατικό τους ταξίδι.


Η προσιτή τιμή συναντά την ποιότητα με τις άμεσες πωλήσεις του εργοστασίου μας, προσφέροντας μια ευνοϊκή τιμή για ένα γεμάτο χαρακτηριστικά αρχάριο ποδήλατο βουνού. Καλωσορίζουμε τις ερωτήσεις και τις παραγγελίες, προσκαλώντας σας να ξεκινήσετε την ποδηλατική σας περιπέτεια με έναν αξιόπιστο και οικονομικό σύντροφο. Αγκαλιάστε τη συγκίνηση του μονοπατιού, αναπτύξτε τις δεξιότητές σας και δημιουργήστε μόνιμες αναμνήσεις με το ποδήλατο βουνού για αρχάριους – όπου κάθε βόλτα είναι ένα βήμα προς την εξοικείωση με την τέχνη της ποδηλασίας εκτός δρόμου.
Δημοφιλείς Ετικέτες: αρχάριος ποδήλατο βουνού, Κίνα αρχάριοι κατασκευαστές ποδηλάτων βουνού, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ποδήλατο βουνού Hard Tail
Επόμενη: Ανδρικό ποδήλατο βουνού
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







