Ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού Fat Tire
Εισαγωγή προϊόντος
| Γρανάζια | 7 Ταχύτητα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμμα αλουμινίου |
| Μέγεθος τροχού | 20*4" |
| Τάση | 48V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία λιθίου |
| Σύστημα πέδησης | Δισκόφρενο |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 15,6~20Ah |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Ροπή | 60-70 Nm |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | SMT-EB08-3.0 |
| Εύρος ανά Ισχύ | 60 - 90 χλμ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30-50Km/h |
| Χρόνος φόρτισης | >3 ώρες |
| Θέση κινητήρα | Μοτέρ πίσω πλήμνης |
| Θέση μπαταρίας | Down Tube |
| Χρόνος φόρτισης | {{0}}ώρες, DC42V3.0A |
| Μέγιστο φορτίο | 120 κιλά |
| Οργανο | Φως LED πάνελ LCD, Πλήκτρο ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, λαβή ρύθμισης ταχύτητας |
| μέγιστη ταχύτητα | 25~50 χλμ/ώρα |
| Βάρος προϊόντος | ΒΔ 43kg, GW46kg με συσκευασία |
| Εύρος ανά χρέωση | 60-90 χλμ |
| Μπαταρία | 48V15.0~20Ah μπαταρία λιθίου |
| Ισχύς κινητήρα | Κινητήρας πλήμνης χωρίς ψήκτρες 48V1000W |
| Υλικό πλαισίου | Αλ-κράμα |
| Πιστοποίηση | CE |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο που αποστέλλεται δια θαλάσσης |
| Λιμάνι | NINGBO SHANGHAI YIWU |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 Σετ/Σετ ανά μήνα |

Παρουσιάζουμε το ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού Fat Tire – έναν εξαιρετικό συνδυασμό ισχύος, απόδοσης και στιβαρής σχεδίασης, σχολαστικά σχεδιασμένο για να κατακτά δύσκολα εδάφη με ευκολία. Αυτό το ηλεκτρικό ποδήλατο δεν είναι απλώς μια βόλτα. είναι μια πύλη για συναρπαστικές περιπέτειες, προσφέροντας στους αναβάτες έναν απρόσκοπτο συνδυασμό τεχνολογίας αιχμής και ανώτερης δεξιοτεχνίας για μια απαράμιλλη εμπειρία ποδηλασίας.

Στην καρδιά αυτού του τρομερού ηλεκτρικού ποδηλάτου βρίσκεται μια μπαταρία ιόντων λιθίου υψηλής χωρητικότητας 48V 20AH, που παρέχει μια τεράστια δεξαμενή ενέργειας για να τροφοδοτήσει τα ταξίδια σας. Η υπερσύγχρονη οθόνη LCD χρησιμεύει ως κέντρο εντολών, προσφέροντας πληροφορίες σε πραγματικό χρόνο για την κατάσταση της μπαταρίας και τις μετρήσεις απόδοσης, διασφαλίζοντας ότι έχετε πάντα τον έλεγχο της διαδρομής σας. Σε συνδυασμό με έναν ισχυρό κινητήρα πλήμνης 1000 W, αυτή η μοτοσυκλέτα προσφέρει απαράμιλλη ισχύ, οδηγώντας σας αβίαστα σε δύσκολα μονοπάτια και απότομες ανηφόρες.

Η φόρτιση του ηλεκτρικού σας ποδηλάτου δεν ήταν ποτέ πιο βολική ή αποτελεσματική, χάρη στον έξυπνο φορτιστή που περιλαμβάνεται. Με συμβατότητα που κυμαίνεται από είσοδο AC100-240V έως έξοδο DC54,6V 3A, η τεχνολογία έξυπνης φόρτισης εξασφαλίζει γρήγορη φόρτιση, ελαχιστοποιώντας το χρόνο διακοπής λειτουργίας και μεγιστοποιώντας τις περιπέτειές σας στην οδήγηση.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού fat tire, Κίνα κατασκευαστές ηλεκτρικών ποδηλάτων βουνού λιπαρών ελαστικών, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Πτυσσόμενο E Mountain Bike
Επόμενη: Fat Tire Ebike Πτυσσόμενο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








