Εξειδικευμένο ποδήλατο για παιδιά
Τα εξειδικευμένα ποδήλατα για παιδιά προσφέρουν χαρακτηριστικά όπως ρυθμιζόμενο ύψος, ανθεκτικότητα και ελκυστικό σχεδιασμό για την ενίσχυση των κινητικών δεξιοτήτων, της ανεξαρτησίας και της κοινωνικής αλληλεπίδρασης. Αυτά τα ποδήλατα έχουν σχεδιαστεί για να βελτιώνουν τον συντονισμό και τη μυϊκή δύναμη, εξασφαλίζοντας μια διασκεδαστική και ασφαλή εμπειρία οδήγησης. Πωλούνται απευθείας από το εργοστάσιο, συνδυάζουν την ποιότητα με την οικονομική τιμή, συνοδευόμενα από αξιόπιστη εξυπηρέτηση μετά την πώληση, καθιστώντας τα μια εξαιρετική επιλογή για νέους ποδηλάτες.
Εισαγωγή προϊόντος
| Υλικό πιρουνιού | Ατσάλι |
| Γρανάζια | Μονή Ταχύτητα |
| Μέγεθος τροχού | 24" |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Σύστημα πέδησης | Γραμμή φρένων |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Υλικό ζάντας | Κράμα αργιλίου |
| Τροχοί προπόνησης | Ναί |
| Τύπος πλαισίου | Πλήρες αντικραδασμικό πλαίσιο |
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Επωνυμία | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | ΧΑΜ-ΜΠΤΦΛΔ |
| Ανάρτηση πιρουνιού | Ναί |
| Μικτό βάρος | 9,5 KGS |
| Καθαρό Βάρος | 8,5 KGS |
| Τύπος πεντάλ | Κανονικό Πεντάλ |
| Μήκος (m) | 0.95-1.15m |
| Χωρητικότητα φορτίου | 120 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | παιδικό ποδήλατο |
| Μέγεθος | 24" |
| Χείλος | Ζάντα από κράμα αλουμινίου |
| Πιρούνι | Πιρούνι από χάλυβα |
| Φρένο | Χειρόφρενο |
| Σέλλα | Μαλακό δέρμα |
| Τύπος τροχού | Αεροτροχοί 24 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού | 18 20x2.125/2.4 |
| Μέθοδοι Αποστολής | Θάλασσα |
| Πλεονέκτημα | Απευθείας εργοστάσιο |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1 τεμάχιο /χαρτοκιβώτιο με αγγλικά ή ζητάτε εγχειρίδιο γλώσσας Με 5 στρώσεις καφέ χαρτοκιβώτιο, ή έγχρωμο κουτί |
| Λιμάνι | Tianjin ή Qingdao |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |


ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ. Το ποδήλατο EZ μειώθηκε κατά 20% κατά βάρος πλαισίου σε σύγκριση με το μέσο όρο. Η αποκλειστική φιλική προς τα παιδιά γεωμετρία δίνει στα παιδιά μια βέλτιστη στάση οδήγησης. Με την κάτω θέση πλαισίου, τη σέλα και το τιμόνι με ρυθμιζόμενο ύψος, ακόμη και τα μικρά νήπια μπορούν εύκολα να ακουμπήσουν τα πόδια τους στο έδαφος και να ξεκινήσουν με σιγουριά.


ΑΝΑΚΑΛΥΨΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ. Το διακριτικό μπουκάλι νερού "κινητήρας τζετ", το χαριτωμένο ηλεκτρικό κουδούνι, το κάλυμμα του στελέχους, οι πιο cool mods στο ποδήλατο που το κάνουν να ξεχωρίζει για να ταιριάζει με την προσωπικότητα κάθε ποδηλάτη της EZ. Τόνοι διασκέδασης έρχονται στο δρόμο σας!

Δημοφιλείς Ετικέτες: εξειδικευμένο ποδήλατο για παιδιά, Κίνα εξειδικευμένο ποδήλατο για παιδιά κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Παιδικά ποδήλατα βουνού
Επόμενη: Φτηνά παιδικά ποδήλατα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει



