Junior Mountain Bike
Το Junior Mountain Bike είναι προσαρμοσμένο για νεαρούς εξερευνητές, εξοπλισμένο με στιβαρό ατσάλινο πλαίσιο και τροχούς 18" για πλοήγηση σε διάφορα εδάφη. Διαθέτει γρανάζια μονής ταχύτητας και διαθέτει τροχούς εκπαίδευσης για την υποστήριξη αρχαρίων, εστιάζοντας στην ασφάλεια και την οικοδόμηση εμπιστοσύνης. είναι μια ιδανική εισαγωγή στην ορεινή ποδηλασία για παιδιά, δίνοντας έμφαση στην ανθεκτικότητα και τον φιλικό προς τα παιδιά σχεδιασμό.
Εισαγωγή προϊόντος
| Υλικό πιρουνιού | Ατσάλι |
| Γρανάζια | Μονή Ταχύτητα |
| Μέγεθος τροχού | 18" |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Σύστημα πέδησης | Γραμμή φρένων |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Υλικό ζάντας | Κράμα αργιλίου |
| Τροχοί προπόνησης | Ναί |
| Τύπος πλαισίου | Πλήρες αντικραδασμικό πλαίσιο |
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Επωνυμία | DAODEBAO |
| Αριθμός μοντέλου | KAQ-XKJN |
| Ανάρτηση πιρουνιού | Ναί |
| Μικτό βάρος | 9,5 KGS |
| Καθαρό Βάρος | 8,5 KGS |
| Τύπος πεντάλ | Κανονικό Πεντάλ |
| Μήκος (m) | 0.95-1.15m |
| Χωρητικότητα φορτίου | 120 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | παιδικό ποδήλατο |
| Μέγεθος | 18" 20"22" |
| Χείλος | Ζάντα από κράμα αλουμινίου |
| Πιρούνι | Πιρούνι από χάλυβα |
| Φρένο | Χειρόφρενο |
| Σέλλα | Μαλακό δέρμα |
| Τύπος τροχού | Αεροτροχοί 20 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού | 20x2.125/2.4 |
| Μέθοδοι Αποστολής | Θάλασσα |
| Πλεονέκτημα | Απευθείας εργοστάσιο |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1 τεμάχιο /χαρτοκιβώτιο με αγγλικά ή ζητάτε εγχειρίδιο γλώσσας Με 5 στρώσεις καφέ χαρτοκιβώτιο, ή έγχρωμο κουτί |
| Λιμάνι | Tianjin ή Qingdao |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |


Εξαιρετική αλλαγή ταχυτήτων και δισκόφρενο: Ένας πίσω εκτροχιαστής Shimano με 7 ταχύτητες κάνει πιο εύκολη την ανάβαση σε λόφους, ενώ τα στροφεία ταχυτήτων καθιστούν ομαλή και εύκολη την αλλαγή ταχυτήτων κατά την οδήγηση. Αυτό το παιδικό ποδήλατο βουνού έρχεται με μπροστινό και πίσω δισκόφρενο που προσφέρει σίγουρη ισχύ ακινητοποίησης.


Ασφαλέστερα μονοπάτια οδήγησης: Το σύστημα μετάδοσης κίνησης SHIMANO 7-ταχύτητας είναι εξαιρετικά αποδοτικό στη χρήση. Τα διπλά χειρόφρενα έχουν εξαιρετικό φρενάρισμα με γρήγορο χρόνο απόκρισης. Αντιολισθητικά πεντάλ ρητίνης με ανακλαστήρες. Τα παχιά ελαστικά κάνουν επίσης εξαιρετική δουλειά για να παράγουν αρκετή πρόσφυση σε οποιαδήποτε επιφάνεια – άμμο, βάλτους, λάσπη, χιόνι ή πεζοδρόμιο.

Δημοφιλείς Ετικέτες: junior mountain bike, Κίνα junior mountain bike κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Ποδήλατο βουνού 16 ιντσών
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει




