Παιδικά ποδήλατα σε προσιτές τιμές
Τα προσιτά παιδικά ποδήλατα επισημαίνονται για τον ελαφρύ σχεδιασμό τους, το ρυθμιζόμενο ύψος, την ανθεκτικότητα και την υποστήριξη για την ανάπτυξη και την ανεξαρτησία τους. Απευθύνονται σε διάφορα μεγέθη με σκελετό από χάλυβα, ζάντες από κράμα αλουμινίου και τροχούς εκπαίδευσης, κατάλληλες για παιδιά έως 120 κιλά. Αυτά τα ποδήλατα στοχεύουν στη βελτίωση του συντονισμού, της μυϊκής δύναμης και των κοινωνικών δεξιοτήτων, με τις άμεσες πωλήσεις στο εργοστάσιο να διασφαλίζουν προσιτές τιμές, ποιότητα και εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Εισαγωγή προϊόντος
| Υλικό πιρουνιού | Ατσάλι |
| Γρανάζια | Μονή Ταχύτητα |
| Μέγεθος τροχού | 18" 20"22" |
| Υλικό πλαισίου | Ατσάλι |
| Σύστημα πέδησης | Γραμμή φρένων |
| Άλλα χαρακτηριστικά | |
| Υλικό ζάντας | Κράμα αργιλίου |
| Τροχοί προπόνησης | Ναί |
| Τύπος πλαισίου | Πλήρες αντικραδασμικό πλαίσιο |
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα |
| Επωνυμία | ΝΤΑΟΝΤΕΜΠΆΟ |
| Αριθμός μοντέλου | ΧΑΜ-ΜΒΘΜ |
| Ανάρτηση πιρουνιού | Ναί |
| Μικτό βάρος | 9,5 KGS |
| Καθαρό Βάρος | 8,5 KGS |
| Τύπος πεντάλ | Κανονικό Πεντάλ |
| Μήκος (m) | 0.95-1.15m |
| Χωρητικότητα φορτίου | 120 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | παιδικό ποδήλατο |
| Μέγεθος | 18" 20"22" |
| Χείλος | Ζάντα από κράμα αλουμινίου |
| Πιρούνι | Πιρούνι από χάλυβα |
| Φρένο | Χειρόφρενο |
| Σέλλα | Μαλακό δέρμα |
| Τύπος τροχού | Αεροτροχοί 18 20 22 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού | 18 20x2.125/2.4 |
| Μέθοδοι Αποστολής | Θάλασσα |
| Πλεονέκτημα | Απευθείας εργοστάσιο |
| Συσκευασία και παράδοση | |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1 τεμάχιο /χαρτοκιβώτιο με αγγλικά ή ζητάτε εγχειρίδιο γλώσσας Με 5 στρώσεις καφέ χαρτοκιβώτιο, ή έγχρωμο κουτί |
| Λιμάνι | Tianjin ή Qingdao |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |


ΤΕΛΕΙΑ εφαρμογή: Ένα ποδήλατο που εφαρμόζει καλύτερα οδηγεί σε ταχύτερη εκμάθηση, αυξημένη αυτοπεποίθηση και περισσότερη διασκέδαση. Με βάρος 23,25 λίβρες, αυτό το ελαφρύ, εργονομικό ποδήλατο είναι εύκολο για τους ελιγμούς των παιδιών.


ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΕΔΑΛΙΣΜΟ: Με αναλογία κέρδους 3,5, κάθε διαδρομή του πεντάλ θα προσθέτει ταχύτητα ("κέρδος") με ακριβώς τη σωστή ποσότητα ενέργειας ("αναλογία") για την ώθησή τους, με αποτέλεσμα ευκολότερες εκκινήσεις και καλύτερη ισορροπία.

Δημοφιλείς Ετικέτες: προσιτά παιδικά ποδήλατα, Κίνα προσιτές κατασκευαστές παιδικών ποδηλάτων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Φτηνά παιδικά ποδήλατα
Επόμενη: Πολύχρωμο παιδικό ποδήλατο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει




